Країна
Україна

Олександр Білокобильський

Біографія

З'явився на світ у Макіївці (Донецька область) в 1972 році. Є брат Дмитро, 1976 р. н., живе в Макіївці.

У 1993 році закінчив політехнічний інститут у Донецьку за фахом «Шахтне і підземне будівництво».

Має додаткову освіту в Донецькій академії управління в 2001 році. Сфера вивчення - соціальна філософія та філософія історії.

У 2003 році в інституті філософії імені Сковороди захистив дисертацію на звання кандидата наук за темою «Місце і значення міфу як елемента онтології науки». Через 5 років захистив дисертацію про «Фундаментальні принципи і стратегії раціональності модерну» і отримав звання доктора наук.

Кар'єра

Почав свою кар'єру, працюючи за першою освітою, на шахті імені Поченкова. Працював гірничим майстром. А потім - ще 4 роки помічником начальника ділянки шахти Чайкіно.

Із 2002 по 2003 роки обіймав посаду старшого викладача на кафедрі філософії Донецького університету інформатики і штучного інтелекту. У 2003 році отримує місце старшого викладача на тій же кафедрі. А в 2007 році - декана факультету філософії і релігієзнавства. Закінчив роботу в цьому університеті в 2011 році.

Працює паралельно в національному університеті міста Донецька професором кафедри філософії та займає посаду провідного наукового співробітника в Інституті штучного інтелекту при Міністерстві освіти і науки України та в Національній академії наук.

Очолює Київське відділення Українського інституту стратегій глобального розвитку та адаптації.

Досягнення

 Написав близько сотні наукових робіт.

Удостоєний низки нагород за наукову діяльність: почесної грамоти управління наук Донецької області (у 2006 році), почесної грамоти Міністерства освіти (у 2008 році), диплому кращого працівника року в освітній галузі (в 2011 році).

Чутки і скандали

Інформації про скандали навколо Білокобильського Олександра Володимировича не знайдено.

Статки і джерела доходів

Поєднує кілька посад у ВУЗах, а також активно дає інтерв'ю і пише аналітичні статті для ЗМІ.

Особисте життя і сім'я

Одружений з 1993 року. У шлюбі народився син Юрій, 1996 р. н. Навчався в КНУ імені Т. Г. Шевченка на факультеті філософії. Живе в Донецьку.

Фото і відео

Світлина від Олександра Білокобильського.

https://ru.espreso.tv/video/19758

Країна
Україна