Дата народження
14 квітня 1962
Країна
Україна
Соц.мережі
851
Олександр Бригинець

Український політик, народний депутат України, поет, прозаїк та журналіст. Одружений, 1 дитина.

Біографія

Олександр Бригинець народився в Києві у 1962 році. Має диплом журналіста. Навчався в столичному Університеті ім. Т.Шевченка.

Кар'єра

Починає професійну кар'єру в еру «перебудови». Олександр Бригинець працює в «Київській правді». Також зайнятий у виданнях «Молодь», «Синтез», «Час».

Ім'я Олександра Бригинця стає відомим на всю країну в 1995 році, коли він створює найбільший музичний проект в історії тогочасної України - «Територію А».

Після закриття проекту стає продюсером одного з музичних каналів.

У 2006 році Олександр Бригинець йде в політику. Був депутатом Київської міської ради. Засідав в Комітеті з містобудування.

Досягнення

Стає народним депутатом України у 2012 році. Олександр Бригинець очолює парламентський комітет з питань культури.

Знову стає депутатом у 2016 році, коли входить в парламент, після припинення депутатських повноважень ряду депутатів від «Блоку Петра Порошенка».

Олександр Бригинець є членом Спілки письменників України. Володар безлічі призів за свої поетичні твори. Він написав понад 100 композицій в різних жанрах.

Називається «батьком» сучасного українського шоу-бізнесу. Його проект «Територія А» став віхою в історії популярної культури, виховав ціле покоління меломанів і допоміг розпочати кар'єру багатьом виконавцям і авторам.

Чутки й скандали

Артисти проекту «Територія А» неодноразово звинувачували Бригинця в шахрайстві, приховуванні доходів і експлуатації виконавців. Сам автор всі звинувачення категорично заперечує.

Олександр Бригинець є персоною нон-грата в Білорусі. Був видворений з країни за свою активну проукраїнську позицію.

Звинувачувався у вимаганні грошей за ротації у власних проектах - «Території А» і OTV. Повідомляється, що за один показ Бригинець вимагав від 80 до 150 доларів.

Статки та джерела доходів

Олександр Бригинець задекларував доходи від депутатської діяльності - близько 200 тисяч гривень. Також політик отримує близько 100 тисяч доходу від своєї викладацької, творчої та наукової діяльності.

Має земельну ділянку, гараж і квартиру у Києві. Має два авто. За словами депутата, у нього і членів його сім'ї немає заощаджень, вкладів або цінних паперів. Відзначимо, що кошти, отримані раніше від підприємницької діяльності, Бригинець не декларував.

Особисте життя і сім'я

Олександра Бригинця пов'язували тісні стосунки Анжелікою Рудницькою - українською співачкою і телеведучою його проекту «Територія А». Нардеп не любить обговорювати цю історію і подробиці їхніх стосунків з Анжелікою - невідомі.

На даний момент Бригинець перебуває у шлюбі. Має дорослого сина Дмитра.

Дата народження
14 квітня 1962
Країна
Україна
Соц.мережі