Дата народження
02 квітня 1973
Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Бродський

Бродський Олександр Якович: «маршал-картопля» в Київраді, за яким тягнеться шлейф скандалів

Бродський Олександр Якович: «маршал-картопля» в Київраді, за яким тягнеться шлейф скандалів

Бродський Олександр Якович – скандально відомий депутат Київради, якого звинувачували в підкупі виборців, кришуванні власників МАФів і причетності до викрадень людей. Про нього повідомляє Політека.

  Біографія

  Народився 2 квітня 1973 року в місті Ірпінь.

  Освіта

  У 1990 році здобув середню освіту, закінчивши СШ № 3 в Ірпені з відзнакою.

  У 1998 році отримав диплом інженера-економіста, закінчивши Київський Державний технічний університет будівництва і архітектури (КІСІ).

  Сім’я

  Дружину Олександра Бродського звуть Леся Володимирівна, в сім’ї народилися троє дітей – сини Андрій і Артем дочка Анна.

  Брат – В’ячеслав Бродський – також депутат Київради, який балотувався до міськради в ту ж виборчу кампанію.

  Кар’єра

  З 1997 року займається підприємницькою діяльністю. З 2003 року керує ТОВ “Лексус Україна”.

  У червні 2014 роки обирається депутатом Київської міськради 7 скликання, очолює постійну комісію міськради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків

  У 2015 році знову обирається депутатом Київської міської ради 8 скликання, балотується в 117 виборчому окрузі з 32% голосів. У Київраді входить до фракції «Єдність». У міськраді очолює постійну комісію з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики.

  Веде велику громадську діяльність в місті Києві, в 2007 році очолював союз підприємців Шевченківського району Києва “Сузір’я”.

  Александр Бродский

  Компромат і скандали

  Олександру Бродському київські ЗМІ приписують близькі зв’язки з народним депутатом Віктором Пилипишиним, який очолював Шевченківську районну раду в Києві, а також скандально відомим Юрієм Іванющенко ( «Юрою Енаківскім»).

  Олександр Бродський очолював осередок громадської організації, яка заснована Віктором Пилипишиним.

  Журналісти також «прославили» Олександра Бродського під час виборчої кампанії до Київради. У його агітаційних наметах виборцям продавали картоплю за символічною ціною – 10 гривень за пакет в 10 кілограм. «Після цього епізоду, екс-депутат Київської облради від” Свободи “Олександр Аронець охрестив його” Маршалом картоплею”.

  Як пише відомий сайт, Олександр Бродський зажадав спростування фактів, викладених журналістами. Він пригрозив ЗМІ судом, якщо в спростування не буде вказано, що «на момент” картопляних роздач “він ще не подавав документи в Київську міську виборчу комісію».

  Олександр Бродський контролює кілька компаній: “Торгова рада”, “Містер клин”, “Макс-Торг 2011”. Ці компанії, крім іншого бізнесу, займаються управлінням підземними переходами, всього їх близько 60. З приводу виграшу конкурсу на обслуговування цих переходів також виникав скандалз братом Олександра Бродського. Але, за інформацією джерел, за неналежне обслуговування цих переходів КМДА у 2015 році планувала розірвати договори з компаніями сім’ї Бродських і передати переходи знову комунальному підприємству “Київблагоустрій”. Інформація про те, як виконані ці рішення, відсутня.

  Також за Бродським тягнуться й інші компрометуючі факти, які періодично виникають в засобах масової інформації. «ЗМІ звинувачують депутата Бродського в кришуванні мереж МАФів, причетності до викрадення активістів євромайдан, організації тітушек».

  Також Олександр Бродський привернув до себе увагу журналістів дорогими аксесуарами. Олександр Бродський знову дав привід позлословити акулам пера, “засвітивши на засіданні Київської ради телефон Vertu Signature, вартістю 200 тисяч гривень».

  Декларація

  Згідно з даними електронної декларації, в 2018 році депутат Київради заробив 120 тисяч в Проектно-будівельної компанія «Укрпроект», 13 тисяч гривень в компанії “Макс-Торг 2011”.

  У декларації зазначено земельну ділянку 500 квадратних метрів в селі Новосілки Київської області, квартира в Києві 101 квадратний метр, житловий будинок в селі Новосілки 172 квадратних метрів, годинники відомих брендів, автомобіль Lexus LX570 2008 р.в., два сігвея і квадроцикл-баггі.

  Дружина депутата задекларувала лом золота вагою 0,9 кг.

  Готівкою задекларовані депутатом і його дружиною по 290 тисяч гривень, по 32 тисяч доларів, по 40 тисяч євро. У банках розміщено близько 105 тисяч гривень.

  Ніяких компаній в власності у депутата в декларації не вказано.

  Посилання

  Сторінка Олександра Бродського в Фейсбуці

  Дата народження
  02 квітня 1973
  Країна
  Україна
  Соцмережі