Дата народження
19 травня 1975
Країна
Україна

Олександр Бурганенко

Бурганенко Олександр Іванович: депутат міської ради та виконавчий директор благодійного фонду "Довіра Миколаєва"

Бурганенко Олександр Іванович: ексрегіонал та колишній радник Миколаївського губернатора.

Біографія

Олександр Іванович Бурганенко народився 19 березня 1975 року.

Освіта

Олександр закінчив школу у селі Трикрати Миколаївської області. Потім Бурганенко навчався у Первомайському медичному училищі та Миколаївському державному аграрному університеті.

Сім’я

Олександр одружений. Є донька.

Кар'єра

Бурганенко очолював комунальне підприємство КП «Міські ринки», ТОВ "Агрокапітал", був комерційним директором агрокомбінату "Калита".

Олександр обіймав посаду першого заступника голови Жовтневої районної адміністрації, був радником голови Миколаївської обласної ради.

Бурганенко обирався депутатом Жовтневої районної ради Миколаєва та Вознесенської районної ради Миколаївської області. До 2014 року він був головою осередку Партії регіонів у Жовтневому районі Миколаєва.

У 2015 році Олександр успішно балотувався до Миколаївської міської ради від партії "Опозиційний блок" (територіальний виборчий округ №31, Інгульський район).

Депутат входить до складу постійної комісії з питань прав людини, законності, гласності, антикорупційної політики, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики.

На момент виборів Олександр був фінансовим директором в аграрній фірмі "Аста-Агро". Бурганенко є виконавчим директором благодійного фонду "Довіра Миколаєва".

Компромат

У листопаді 2018 року в Одесі співробітники управління по захисту економіки Нацполіції затримали головного спеціаліста сектору правової діяльності відділу організаційно-правової роботи та взаємодії із засобами масової інформації в департаменті енергетики та енергозбереження Миколаївської міської ради Армена Мурадян.

На громадських засадах він значився помічником депутата Миколаївської міськради Олександра Бурганенко.

"Мурадян підозрюється у вимаганні хабаря в розмірі 8,5 тисячі гривень за виконання підрядних робіт при ремонті даху в багатоквартирному будинку на окрузі одного з депутатів міської ради. Він був доставлений під конвоєм до Миколаєва і затриманий за статтею 208 Кримінально-процесуального кодексу України на 72 години.

Заводський районний суд відправив його в СІЗО на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 100 тисяч гривень ".

Декларація

У березні 2019 року Олександра Бурганенко опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутат міської ради володіє двома земельними ділянками (98 900 і 3687 кв.м.) у селі Трикрати, двома квартирами (76,7 і 157,2 кв.м.) та гаражем (23 кв. М.) у Миколаєві.

З цінного рухомого майна Бурганенко задекларував наручні годинники швейцарського виробництва у кількості двох штук (Jaeger-LeCoultre та Hublot). Пересувається миколаївський депутат на автомобілі Toyota Land Cruiser 150 2011 року випуску.

За 2018 рік на посаді виконавчого директора Благодійного фонду "Довіра Миколаєва" Олександр отримав 48 тисяч. Надання майна в лізинг принесло Бурганенко ще 26 тисяч. У банку депутат коштів не зберігає. Готівковими коштами він задекларував 100 тисяч гривень.

Посилання

Facebook

Дата народження
19 травня 1975
Країна
Україна