Дата народження
11 березня 1983
Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Чернега

Чернега Олександр Михайлович: депутат міської ради Вінниці і директор департаменту архітектурно-будівельного контролю

Чернега Олександр Михайлович — вінницький депутат і чиновник з трьома рушницями і без власного житла.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Декларація
  6. Посилання
  7. Відео

Біографія

Олександр Михайлович Чернега народився 11 березня 1983 року у місті Бердичів Житомирської області. У 2002 році переїхав до міста Вінниця.

Освіта

Диплом за спеціальністю "Державні фінанси" Олександр отримав у 2009 році після закінчення Вінницького торгово-економічного університету. Дипломованим держуправлінцем він став після навчання в Одеській академії державного управління при Президентові України (2016).

У 2017 році Чернега закінчив Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва та архітектури за спеціальністю "Будівництво та громадянська інженерія".

Сім’я

Олександр Чернега одружений. Дружину звуть Наталя (дівоче прізвище Кондратюк). До березня 2019 року його працювала головним спеціалістом департаменту архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради. Раніше вона була співробітницею Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.

Кар'єра

Олександр пройшов трудовий шлях від працівника складу до директора підприємства. Працював у різних областях.

З травня по грудень 2015 року Чернега був директором департаменту Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. У грудні 2016 року він очолив департамент архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради.

З 2010 року Чернега займається суспільно-політичною діяльністю. Тоді він був обраний депутатом Вінницької районної ради (9-й мажоритарний округ).

Олександр входив до фракції "Совість України" та був заступником голови постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища.

Через п'ять років Олександр успішно балотувався до міської ради від партії "Вінницька європейська стратегія" (територіальний виборчий округ №47). Входить до постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Він на платній основі був помічником народного депутата VIII скликання Верховної Ради (2014 — 2019) Дмитра Андрієвського.

Чернега — член Асоціації захисту та допомоги інвалідам "Відкриті серця". Олександр займається волонтерською діяльністю і допомогою українській армії.

Декларація

У березні 2019 року Олександр Чернега опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутат та чиновник живе у вінницькій квартирі (34.2 кв.м.), яка належить Ірині Красновій. Дружина Чернеги має у власності земельну ділянку (900 кв.м.) у селі Ільківка Вінницької області. З цінного рухомого майна Олександр задекларував три рушниці.

Пересувається Чернега на автомобілі Volkswagen Multivan 2015 року випуску. Автомобіль обійшовся йому у 1,1 мільйона.

У якості зарплати Олександр у 2018 році отримав 252 тисячі гривень. Дохід Чернеги від відчуження рухомого майна склав 1,6 мільйона. Наталя поповнила сімейний бюджет на 157,9 тисячі гривень. Готівковими коштами депутат задекларував 114 тисяч доларів та 30 тисяч євро. У подружжя готівкою є 200 тисяч гривень.

Посилання

Facebook

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=Z1B_aLp89WU 

Дата народження
11 березня 1983
Країна
Україна
Соцмережі