Дата народження
19 липня 1967
Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Голуб

Український політик, один з лідерів КПУ, депутат ВР Україникількох скликань, член фракції КПУ (з листопада 2007), заступник голови Комітету з питань свободи слова та інформації (з грудня 2007). 

Дата народження:
19.07.1967 р.
Рідне місто:
Львів

Після школи Олександр Голуб вступив до Львівського національного університету ім. І. Франка. Там хлопець вивчав журналістику. Трохи пізніше йому пощастило перевестися на аналогічний факультет у КНУ ім. Т. Г. Шевченка. Надалі Олександр вивчав юриспруденцію в Національній юридичній академії ім. Ярослава Мудрого.

Свою журналістську кар'єру він почав в 1988-му році. Протягом 5-ти років він писав для декількох Львівських газет. У 1992-му році Голуб влаштувався кореспондентом в російську газету «Правда» (Україна). Через рік він перейшов до редакції газети «Вільна Україна». Надалі йому довелося поєднувати свою журналістську діяльність з політикою.

У 1994-му році Олександр Голуб став депутатом Львівської міськради. Після він увійшов в Парламент і протримався в його складі до повалення «Партії Регіонів».

Особисте життя

Інформація про особисте життя Олександра відсутня. Як повідомляють чутки, він не перебуває в шлюбі.

Скандали

Олександр Голуб прославився своїми скандальними висловлюваннями. Зокрема, він назвав тодішнього міністра економіки Сергія Тігіпка засланим агентом МВФ. Надати докази депутат не зміг.

Варто відзначити, що Комуністична партія не підтримувала вступ України в НАТО і МВФ. За словами Олександра Голуба та його соратників, це завдасть болючого удару по економіці країни та помістить України в залежність від заходу.

На думку Олександра Голуба, український народ живе ідеями комунізму, тому цілком можливо, що незабаром у Києві з'явиться пам'ятник Йосипу Сталіну. У 2013-му році стало зрозуміло, як він помилявся...

У 2014-му році, коли Мін'юст заборонив комунізм для запобігання тоталітаризму в Україні, Олександр Голуб покинув КПУ. Пізніше він пояснив, що вся проблема в лідері партії Петрові Симоненку. Раптово Голуб дізнався, що їхній вождь зберігає багатомільйонний капітал на рахунках в західних банках і веде розкішний спосіб життя! Голуб назвав Симоненка злодієм. Крім того, Олександр з'ясував, що у їхнього лідера була цікава папка. У ній зберігався компромат на кожного члена КПУ.

Власне, компромат на Голуба також підкидає його сестра Ірина, яка займається сумнівним бізнесом. У 2017-му році стало відомо, що вона скуповує квартири на Донбасі.

Ще одним примітним фактом з політичної історії Олександра служить голодомор 1933-го року. На голосуванні в Парламенті депутат не визнав його геноцидом українського народу. Політичний характер колишнього журналіста повністю проявився напередодні так званих парламентських виборів в ЛНР. До виборчого списку побажала вклинитися партія «Союз лівих сил». До неї приєдналися українські комуністи та соціалісти, у тому числі Олександр Голуб. Своєму електорату вони обіцяють федералізацію, подвійне громадянство і дві державні мови. За словами представників «Союзу лівих сил», вони підтримують багатовекторну міжнародну політику. Правда, їх позиція більше нагадує північний курс на Росію.

Статок

Згідно з декларацією, за 2013-й рік Олександр Голуб заробив 741432 грн. Депутатська зарплата склала всього 203238 від загальної суми. Ще 35094 грн додала матеріальна допомога. Оренда майна принесла 20000 грн.

За звітний рік народний слуга поклав на свій банківський рахунок майже все, що заробив – 300000 грн. Так, на його фінансовому акаунті виявилося 940000 грн.

Олександр Голуб володіє декількома земельними ділянками, приватним будинком і двома квартирами. Нардеп катається на автомобілі «Mitsubishi PAJERO».

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\02 февраль\11-15\12\Александр Голуб.jpg
Дата народження
19 липня 1967
Країна
Україна
Соцмережі