Дата народження
06 серпня 1973
Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Кабанов

Кабанов Олександр Євгенович: лікар-психотерапевт та колишній кварталівець тепер у Верховній Раді

Кабанов Олександр Євгенович, який став народним депутатом 9-го скликання, - досить різностороння особистість: він і лікар-психотерапевт, і бізнесмен, і сценарист «Кварталу 95».

Біографія

Олександр Кабанов народився 6 серпня 1973 року в Запоріжжі. Зараз проживає в Києві.

Сім'я

Батько Олександра – Євген Кабанов – перший замісник запорізького губернатора.

Олександр Кабанов одружений. Його дружину звуть Яна.

Освіта

Олександр Кабанов має не одну вищу освіту. Спершу він навчався в Запорізькому медичному інституті за спеціальністю «лікар-психотерапевт». 

Згодом Олександр закінчив факультет фінансів у Запорізькому національному університеті.

Крім цього, Кабанов закінчив Московську медичну академію ім. І. М. Сеченова за фахом «Психотерапія».

Кар'єра

Олександр Кабанов спершу розвивався як психотерапевт. Після здобуття освіти він почав працювати дитячим психотерапевтом.

Далі Кабанов працював на ТРК «Алекс» (1999-2006 рр.).

У 2000 році Олександр Кабанов став тренером з нейролінгвістичного програмування. Цьому заняттю Олександр присвятив вісім років.

З 2002 року Кабанов також працював тренером у компанії «Сучасні психотехнології».

Крім цього, Олександр має свій бізнес. Зокрема, він є співзасновником двох підприємств: ТОВ «Риф» (ресторанний бізнес) та ТОВ «ЛАГУНА-К» (оренда нерухомості).

Найбільш відомим Олександр став як сценарист Студії «Квартал 95». 

Запоріжцям Кабанов також відомий як колишній власник кафе «Наутілус».

Як і деякі інші кварталівці, Олександр вирішив піти в політику. Так, спочатку Кабанов брав участь у передвиборчій кампанії на президентських виборах 2019 року у команді Володимира Зеленського. Він працював у креативній групі.

Згодом за списком пропрезидентської партії «Слуга народу» Олександр Кабанов йде на позачергові парламентські вибори 2019 року.

Номер Кабанова у списку виявився прохідним, і він став народним депутатом України 9-го скликання.

Компромат

Прізвище Олександра Кабанова фігурує в скандалі з сумнозвісним кафе «Наутілус» у Запоріжжі.

Це кафе ще на початку 2000-х рр. заснував батько Олександра Євген Кабанов. Керувати закладом Євген призначив подружжя Леоніда та Тетяни Цвілих. 

Після смерті Євгена частку в кафе отримав Олександр Кабанов (31 %). Очевидно, подружжя Цвілих не дуже влаштовував такий розподіл. Тому Тетяна Цвілих провела збори без участі Олександра і вивела його частку зі статутного фонду, продавши її самій собі. 

Цвілих звинувачують у підробці документів і банальному шахрайстві. Партнери, по суті, «кинули» Кабанова і переклали його частку з «загальною тумбочки» в свою власну. Далі послідували судові розгляди.

Декларація

Згідно з чинним українським законодавством (ст. 55 п. 5 Закону України "Про вибори народних депутатів України"), кандидати в народні депутати повинні задекларувати свої доходи. При цьому декларації Кабанова Олександра Євгеновича на сайті НАЗК досі немає.

Посилання

Олександр Кабанов є зареєстрованим користувачем мережі Facebook. На своїй особистій сторінці він ділиться з друзями та підписниками новинами та різною інформацією.Дата народження
06 серпня 1973
Країна
Україна
Соцмережі