Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Каневський

Відомий український дизайнер, який неодноразово брав участь у міжнародних тижнях моди і співпрацював  з іншими брендами.

Біографія


Саша Каневський визнаний кращим автором чоловічого одягу. Він є одним з найбільш популярних українських дизайнерів. Разом з тим мрія стати модельєром в його душі зародилася аж ніяк не відразу.

Саша Каневський ріс звичайним хлопчиком, який любить грати з друзями в футбол. Мода зовсім не захоплювала його. Закінчивши школу, хлопець зіткнувся з неминучим питанням: яку професію освоювати? Оскільки Саша забарився, його мама вирішила зробити вибір за сина. Вона була конструктором одягу і вважала за краще передати професію своїй дитині. Так Саша вступив до Київського інституту технології та дизайну. Щоб вступити в цей ВНЗ, хлопець брав приватні уроки з образотворчого мистецтва.

Як пізніше розповідав Саша Каневський, ВНЗ сильно поміняв його інтереси та коло спілкування. На третьому курсі він зрозумів, що дійсно хоче стати фешн-дизайнером.

У 2005-му році Саша Каневський представив публіці свою першу колекцію стильного одягу. Цей дебют видався досить успішним. На роботи Саші звернули увагу не тільки завзяті модники, але також діячі шоу-бізнесу і бомонд фешн-індустрії.

У 2006-му році український модельєр перебрався в Москву за обов'язком своєї служби. До 2009-го року він вів активну діяльність у Росії. Зокрема, він працював над спортивною колекцією модного дому «Chapurin». Паралельно він був стилістом музичного колективу «Esthetic Education». Саша Каневський створював сценічні образи учасникам цієї групи.

У 2009-му році він виграв на конкурсі «Bazaar Fashion Forward», який проводив журнал «Harpers Bazaar».

У 2011-му році модельєр випустив другу лінію одягу «Sasha Kani uniform». Вона являє собою простий, комфортний і дуже практичний одяг. Убрання цієї лінійки Саша Каневський називає міською уніформою.

У тому ж році, спільно з компанією «iStore» Каневський став створювати сумки та чохли для техніки від компанії «Apple».

У 2012-му році Саша увійшов у топ-7 найбільш примітних молодих дизайнерів світу. Добірку створював американський онлайн-журнал «Refinery29».

Протягом деякого часу Саша працював костюмером. Він вважав за краще залишити цю сферу і сконцентруватися на моделюванні одягу. Причиною стала відсутність достатньої кількості свободи.

Для одягу від Саші Каневського характерні практичність і функціональність. Його стиль відсилає до урбаністичних мотивів.

Саша Каневський створює взуття, сумки та аксесуари спільно з багатьма компаніями.

Особисте життя

Каневський перебуває у шлюбі. У 2016 році у пари народився син.

Статок

Інформація про доходи не представлена ​​у відкритих джерелах.

Країна
Україна
Соцмережі