Дата народження
01 червня 1992
Країна
Україна
Соцмережі
213

Олександр Караваєв

Олександр Караваєв - український футболіст, півзахисник збірної України та луганської «Зорі». 1 січня 2017 року стало відомо, що Олександр гратиме за турецький клуб «Фенербахче». Одружений, має доньку.

Біографія

Олександр Караваєв - знаменитий український футбольний півзахисник. Народився в Херсоні в 1992 році. Почав займатися футболом у рідному місті, а в 13 років переїхав до Донецька, де навчався у футбольній школі «Шахтаря».

Кар'єра

Олександр Караваєв дебютує на професійному рівні в складі команди «Шахтар-3». Показує себе як вкрай результативний гравець і привертає увагу представників професійних клубів, а також молодіжної збірної України.

У 2012 році Олександр Караваєв стає гравцем кримського «Севастополя», в якому відразу ж стає гравцем основного складу.

У 2014 році переходить до луганської  «Зорі», в якій стає одним з основних гравців. Різкі зміни в житті і в кар'єрі настали в 2017 році. Тоді Олександр Караваєв переїжджає до Туреччини, де починає грати за команду «Фенербахче».

На сьогодні знову грає в Україні, де представляє футбольний клуб «Зоря».

Олександр Караваєв також грає за збірну країни. Вперше представляє національну команду в 2007 році в складі збірної до 17 років. Зараз залучається до основного складу збірної на постійній основі. Відіграв за команду України 12 матчів і забив 1 гол.

Досягнення

Олександр Караваєв є фіналістом Кубка України у складі луганської «Зорі», а також переможцем Першої ліги України.

Чутки і скандали

У 2017 році Олександр Караваєв став фігурантом футбольних скандалів у Туреччині. Місцеві ЗМІ називали його «хамом» та «вискочкою», а також звинувачували у неповазі до тренера Діка Адвоката. Повідомляється, що український футболіст у розмові зі своїм російським колегою Романом Нойштедтером скаржився на наставника. Олександр Караваєв нібито говорив, що тренер жодного разу не проводив тактичне тренування, що викликало його обурення. Сам футболіст всі звинувачення в неповазі до тренера заперечував.

Статки і джерела доходів

Олександр Караваєв - високооплачуваний футболіст. За півроку роботи в турецькому клубі «Фенербахче» він заробив 500 тисяч доларів. Його зарплата в луганській «Зорі» також оцінюється експертами в розмірі від 500 до 750 тисяч доларів на рік.

Особисте життя і сім'я

Олександр Караваєв перебуває у шлюбі. Разом з дружиною Олександрою виховує маленьку дочку.

Фото і відео


Дата народження
01 червня 1992
Країна
Україна
Соцмережі