Дата народження
02 серпня 1995
Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Хижняк

Олександр Хижняк - український боксер-любитель. Чемпіон світу (2017), чемпіон Європи (2017), чемпіон світу серед молоді (2012), бронзовий призер Європейських ігор (2015),, чемпіон України (2016). Заслужений майстер спорту України. Виступав у напівпрофесійній лізі WSB за команду Українські отамани. Визнаний кращим спортсменом року (2017) в Україні. 

Біографія

Олександр Хижняк народився в 1995 році в Полтаві. Батько майбутнього спортсмена - досвідчений тренер боксерів, який і допоміг синові домогтися безлічі професійних успіхів.

Кар'єра

Перший успіх Олександр Хижняк заслужив в 2012 році. Тоді молодий полтавець став чемпіоном світу з боксу серед юніорів у середній вазі.

Олександр Хижняк стає відомим любителям боксу в Україні в 2013 і 2014 роках, коли він стає двічі срібним призером Чемпіонату України в напівважкій вазі.

У 2015 році боксер стає володарем третього місця в Європейських іграх, а в 2016 - Чемпіоном України в середній вазі (до 75 кілограмів).

Широко відомим ім'я Олександра Хижняка стає в 2017 році, коли він виграє чемпіонство світу в середній вазі.

Нині боєць боксує в напівпрофесійній лізі і представляє команду «Українські отамани».

Досягнення

Олександр Хижняк - один з найбільш перспективних спортсменів України. Є Чемпіоном світу, чемпіоном Європи, призером Європейських Ігор. Полтавчанину вже присвоєно звання Заслуженого майстра спорту. У 2017 році Олександр Хижняк був визнаний кращим спортсменом року в Україні.

Чутки і скандали

Молодий боксер ще не встиг прославитися скандалами. Єдиним інформаційним приводом, крім спортивних досягнень, стала промова боксера в Сочі, де він, отримуючи звання кращого боксера світу, виголосив промову українською. Вчинок бійця викликав похвалу у патріотичної громадськості та був засуджений в Росії, оскільки полтавчанин досконало володіє російською, але відмовився публічно на цій мові виступати на церемонії в РФ.

Статки і джерела доходів

Олександр Хижняк - молодий боєць. Його доходи не перевищують 10 тисяч доларів на рік. Стан своїх доходів він не розкривав, проте з джерел відомо, що нині його гонорари обчислюються тисячами доларів, проте незабаром полтавського спортсмена чекає фінансовий прорив.

Особисте життя і сім'я

Олександр Хижняк - неодружений. Будь-якої інформації про його особисте життя у відкритих джерелах не знайдено.

Фото і відеоДата народження
02 серпня 1995
Країна
Україна
Соцмережі