Дата народження
18 травня 1976
Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Кобзар

Заслужений артист України, актор, режисер

Дата народження: 18.05.1976 р.

Рідне місто: Київ

Дитинство Олександра пройшло на Оболоні. У цьому столичному районі, розташованому на березі Дніпра, Саша почав своє шкільне життя. Але незабаром в ньому багато що змінилося. У його батька стався інфаркт. Лікарі порадили йому переїхати в більш спокійне місце. Так сім'я Кобзарів перебралася до Ніжина (Чернігівська область). Там Олександр закінчив середню освіту. Надалі хлопець планував вступити на педагогічний факультет. Але його пріоритети сильно змінилися після одного випадку. Друг Олександра запросив його в училище, щоб той допоміг поставити самодіяльний спектакль. Так юнак захопився акторською майстерністю. Незабаром Олександр Кобзар повернувся до Києва і вступив до театрального інституту ім. Карпенка-Карого. Пізніше він повернувся в цей же ВНЗ, щоб вивчитися за фахом режисера.

Отримавши першу вищу освіту, Олександр Кобзар увійшов до складу трупи Донецького театру російської драми. Через 2 роки артист приєднався до Ніжинського театру. У ньому він грав в спектаклях і ставив п'єси.

У 2004-му році Олександр Кобзар став актором Київського академічного театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра. Перший день роботи в ньому збігся з днем ​​народження Олександра.

У 2016-му році він перейшов в Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки.

Свою діяльність у кіно Олександр Кобзар почав у 2006-му році. Йому дісталася роль німецького снайпера в картині «Другий фронт». У тому ж році він знявся в таких картинах, як «Девять жизней Нестора Махно», «Дурдом», «Седьмое небо» і «Первое правило королевы».

Олександр Кобзар є володарем численних творчих премій. У 2008-му році він отримав свою першу нагороду. Нею стала «Київська пектораль».

Особисте життя

Ще в студентські роки Олександр познайомився з однокурсницею Вірою. Незабаром у молодих людей зав'язалися романтичні стосунки. Після ВНЗ Віра стала театральною актрисою. Як вона зазначає, кіно цікавить її в меншій мірі.

Роман Олександра і Віри привів їх до шлюбу. Пара ділить навпіл навіть роботу. За словами подружжя, вони не набридають один одному, спільна робота лише зміцнює їх почуття.

У пари двоє дітей - дочка Варвара і син Прохор.

Скандали

У 2012-му році відбулася прем'єра кінострічки «Матч», в якій також знявся Олександр Кобзар. Фільм розкриває історію «матчу смерті» - футбольного змагання між радянськими та німецькими футболістами, що проходить в період Другої Світової війни. У день першого показу представники партії «Свобода» влаштували акції протестів, маючи намір зірвати подію.

Статок

За даними за 2016 рік, оклад знімального дня Олександра Кобзаря становив 300 USD.

Дата народження
18 травня 1976
Країна
Україна
Соцмережі