Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Кочетков

Аналітик, політтехнолог, іміджмейкер. У минулому заступник керівника прес-служби Президента України.

Дата народження:
10.12.1955 р.
Рідне місто:
Дніпро

Після школи Олександр Кочетков вступив до Дніпропетровського національного університету. Там хлопець вивчав створення бойових ракет і космічних носіїв.

Перш ніж стати експертом політології, Олександр Кочетков працював інженером-конструктором в конструкторському бюро «Південне» ім. М. К. Янгеля. Це державне підприємство було розробником ракетно-космічної техніки. Правда, через деякий час Олександр кардинально змінив рід своєї діяльності.

Кочетков був членом Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України. Також він займав пост керівника відеоцентру держпідприємства ПМЗ ім. А. М. Макарова.

Подальший трудовий шлях привів Олександра в політику. Він став першим заступником керівника апарату в Міністерстві внутрішніх справ України. Після цього він перейшов на посаду заступника прес-секретаря в Адміністрації Президента України. Пізніше Олександр Кочетков перекваліфікувався в керівники групи зі створення іміджу Президента.

Олександр Кочетков веде свої блоги та часто виступає в ЗМІ як політолог.
Він проживає в Києві.

Особисте життя

Олександр Кочетков не поширюється про своє особисте життя. Пресі невідомо, чи є у політолога дама серця. Також відсутня інформація про дітей.

Відомо, що політолог змінив місце проживання. Вже довгий час він проживає в Києві.

Цитати

Проект «Русская весна» намагається прорости в Україні. З цією метою його керівники роблять агресивні дії. Як зазначає політолог Олександр Кочетков: навесні стає видно, де хто напаскудив. У нормальній природі, як і в нормальному суспільстві, подібні негативні явища відторгаються. Така ж доля чекає «Русскую весну» в Україні. Настане момент, коли вона повністю буде відторгнена, і в Україні відновиться порядок.

Олександр Кочетков акцентує: Росія демонстративно втручається в політику багатьох держав. Якщо політична спільнота виставить її за двері — вона зробить таке, що іншим доведеться затиснути носи. Росію не можна назвати мавпою з гранатою, її манери — це поведінка людини, яка не знає, як триматися в суспільстві. Насправді блаженна ідея Кремля нікому не потрібна.

Статок

Інформація про доходи Олександра Кочеткова не представлена у відкритих джерелах.

Фото й відеоКраїна
Україна
Соцмережі