Дата народження
12 травня 1984
Країна
Україна
Соцмережі
122

Олександр Корнієнко

Олександр Корнієнко: політтехнолог і глава виборчого штабу партії "Слуги народу"

Олександр Корнієнко — новачок у політиці, але вже ставить досить амбітні цілі  сформувати у Верховній Раді коаліційну більшість тільки з однієї партії.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім'я
  4. Кар'єра
  5. Цитати і заяви
  6. Про вибори кандидатів для партії "Слуга народу"
  7. Про плани на парламентські вибори
  8. Про бюджет парламентської передвиборної кампанії
  9. Декларація
  10. Відео

Біографія

Олександр Сергійович Корнієнко народився 12 травня 1984 року в Києві.

Освіта

Олександр Корнієнко в 2007 році закінчив Національний технічний університет України “КПІ”. Є магістром хімічних технологій. Через два роки після цього отримав освіту в Вісбаденській академії психотерапії (Німеччина).

Сім'я

Батьки Олександра Корнієнко — Олена і Сергій, проживають в селищі Бабинці. Мама закінчила Київський політехнічний інститут.

Олександр з 2017 року одружений на дівчині на ім'я Ольга. Вона родом з Черкас, вчилася в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Працює в сімейному психологічному таборі “Канікули душі”. Вона координує участь сімей в таборі, веде майстерні і програми для батьків і дітей.

У 2018 році у подружжя Корнієнко народилася дочка Кіра.

Кар'єра

Олександр Корнієнко займався підприємницькою діяльністю, продюсуванням в шоу-бізнесі, громадською діяльністю в сфері неформальної освіти. Має десятирічний стаж в проведенні соціальних тренінгів. За цей час він провів більше сотні тренінгів і заходів для молоді.

У 2003 році Олександр став комерційним директором молодіжної газети “Молода гвардія”. Через два роки він працював в молодіжній газеті “Студентка”.

У 2005 році Корнієнко став одним з творців організації “СІМ — Спілка ініціативної молоді”, головним завданням якої стало створення простору для реалізації проектів молодими людьми.

З 2006 року Корнієнко займається політичним консультуванням на виборчих кампаніях.

У 2009 році Молодіжний рейтинг року визнав Олександра “Кращим молодим тренером"”. У тому ж 2009 році він став співавтором програми “Міжнародної школи тренерів”.

Корнієнко займався побудовою HR-системи в польовому підрозділі компанії — TEZ TOUR Turkey. Крім того, Олександр працював з такими компаніями, як EPAM, Arcelor Mittal Криворіжсталь, Tickets.ua, Ukrsibbank BNP Paribas і інші.

У 2015 році Олександр працював в штабі кандидата в міські голови Миколаєва, представника "Самопомочі" Олександра Сенкевича. Політтехнолог допомагав організувати волонтерів і перемогти на виборах.

У 2018 році пройшов курс Екзистенціального коучингу і відкрив свою невелику практику.

На початку 2019 року Корнієнко в якості координатора приєднався до виборчого штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського. У травні того ж року став керівником виборчого штабу партії "Слуга народу" на парламентських виборах 21 липня 2019 року.

Крім тренінгів Олександр Корнієнко займається музикою. Виступає у дуеті “Два Саші”.

Цитати і заяви

Про вибори кандидатів для партії "Слуга народу"

За словами, голови штабу політичної сили, відбір кандидатів буде проходить в кілька етапів. Можливих претендентів у народні депутати перевірятимуть фахівці з безпеки. Буде досліджуватися минуле кандидата, його зв'язки.

Потім їх перевірятимуть на добропорядність. На третьому етапі проводиться кадрова оцінка - співбесіда з HR. Обговорюється бачення роботи в комітетах Верховної Ради.

Четвертим етапом будуть “пост праймеріз”. На з'їзді партії планується представити всіх тих кандидатів, які пройшли три етапи. Після цього у кожного буде можливість висловитися по будь-якому кандидату і надавати ту інформацію про нього, яку виборець вважає важливою.

Крім біографічних даних, можливі кандидати в депутати подають також й концепти законопроектів, які вони хочуть реалізувати у Верховній Раді.

Про плани на парламентські вибори

За словами Олександра Корнієнка, для “Слуги народу” на виборах програма максимум — це отримати більшість депутатських мандатів і сформувати коаліцію в складі однієї політичної сили.

Глава штабу зазначив, що партія планує висунути майже двісті кандидатів по одномандатних округах, а в партійний список приєднається двісті двадцять п'ять кандидатів.

Про бюджет парламентської передвиборної кампанії

За приблизними оцінками Александра Корнієнко, бюджет "Слуги народу" на позачергових виборах до Верховної Ради буде не менше десяти мільйонів гривень.

Так, чотири мільйони будуть витрачені на реєстраційний внесок на участь партії у виборах. Ще сорок тисяч необхідно сплатити на кожного з двохсот “мажоритарників”.

Крім того, як зазначає Олександр Корнієнко, буде запускатися реклама на телебаченні, радіо, в інтернеті.А на агітацію кожного мажоритарного кандидата будуть потрібні значні кошти. Хоча в партії розраховують і на допомогу з боку волонтерів, як це було на президентських виборах. Економити гроші допоможе і інтернет, де реклама набагато дешевше.

Декларація

Олександр Корнієнко електронну декларацію не подавав.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=TalUx-l20s0

Дата народження
12 травня 1984
Країна
Україна
Соцмережі