Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Крамар

Біографія

З'явився на світ 27 вересня 1994 року в місті Біла Церква.

Закінчивши середню школу №20, вступив в Білоцерківський національний аграрний університет. У 2014 році отримав диплом менеджера. Підвищує рівень освіти з 2015 по 2017 рік.

У 2016 році закінчив курс МБА в бізнес-школі Міжнародний Інститут Бізнесу.

Кар'єра

Під час навчання заснував «Команду розвитку Київщини» і паралельно бере участь в роботі «Національного союзу студентів України».

У 2013 році входить до складу Київської обласної студентської ради.

Проходив практику в Київській обласній адміністрації в рамках співпраці з «Молодіжною громадською радою при голові Київської обласної державної адміністрації». Очолював раду в 2015 році.

З 2016 року протягом року працював в місцевій компанії «Агентство стратегічного розвитку Білої Церкви» як керівник проектів.

Паралельно з роботою в заснованій ним «Школі Бізнесу Білої Церкви», співпрацює з «Центром залучення інвестицій BC invest».

Досягнення

За новинами на персональній сторінці Олександра Сергійовича Крамара у соціальній мережі Facebook слідкує біля п’яти сотен читачів.

Чутки і скандали

Спільно з іншими представниками молоді міста Біла Церква, в 2013 році Олександр Сергійович Крамар зареєстрував громадське об'єднання «Всеукраїнське молодіжне об'єднання« Молодь за євроінтеграцію ».

З 2015 року є учасником і активістом політичної партії Віталія Кличка «УДАР». Олександр Крамар належить до філії партії, яка займається Київською областю.

У 2016 році зареєстрував громадську організацію «Команда молоді Київщини». Співзасновниками виступили дві молоді викладачки іноземних мов Ксенія Стадник та Ірина Мартова.

Судячи з усього, основною діяльністю Олександра Сергійовича Крамара є участь в якості спікера і запрошеного гостя на заходах обласної адміністрації. У пресі можна знайти безліч згадувань про те, як в інтерв'ю активіст щось «підкреслює» або на чомусь «робить акцент». Однак слідів реальної роботи його об'єднань знайти не вдається.

Стан і джерело доходу

Основний прибуток приносить діяльність заснованих Олександром Сергійовичем Крамаром «Школи Бізнесу» і «Команди розвитку Київщини».

Особисте життя і сім'я

У 2015 році уклав шлюб з Лілією Крамар. Дружина працює в Міністерстві соціальної політики України. Дітей у пари немає.

Фото і відео

Країна
Україна
Соцмережі