Дата народження
14 квітня 1968
Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Ксенофонтов

Український музичний продюсер. Менеджер, продюсер і чоловік співачки Руслани, співавтор її музики і текстів. Заслужений діяч мистецтв України.

Дата народження:
14.04.1968 р.
Рідне місто:
Львів

Олександр Ксенофонтов народився у звичайній родині.

Здобувши середню освіту, він вступив до Львівського державного університету ім. І. Франка. Там він навчався на факультеті фізики.

У студентські роки він підробляв хоровим вокалістом у Львівському оперному театрі.
У 1989-му році Олександр Ксенофонтов став фронтменом групи «Клуб шанувальників чаю». Разом з цим колективом він виступив на багатьох заходах, в тому числі на престижних фестивалях, таких як «Червона рута». У 1993-му році він покинув групу. Вона згодом розпалася. У 2009-му році колектив «Клуб шанувальників чаю» був відроджений. Група знову з'явилася в музичному просторі з треком «Give me a scream».

Відхід із «Клубу шанувальників чаю» в 90-х рр. поклав початок насиченій діяльності Олександра. Він заснував рекламне агентство «Luxen Studio», в якому також зайняв пост директора. Пізніше Олександр Ксенофонтов заснував телеканал «Интерзапад».

Новим витком у його музичній творчості стало знайомство зі співачкою Русланою. На той момент майбутній продюсер працював звукорежисером на студії. Там і відбулася зустріч з Русланою. Олександр Ксенофонтов став її музичним продюсером. Він виступає як співавтор музики і текстів пісень Руслани.

У творчості цієї співачки домінує фольклор карпатської народності - гуцулів.

Найбільш успішним проектом Руслани та Олександра Ксенофонтова стали «Дикі танці». Цей альбом і його шоу-програма підкорили не лише Україну, але також багато країн Європи.

У 2004 році Руслана і її балет представили трек «Wild Dances» на престижному пісенному конкурсі «Євробачення». Колоритній співачці вдалося посісти перше місце.

У подальшому Олександр Ксенофонтов та Руслана експериментували з різними жанрами, залишаючи в музичній основі гуцульське звучання.

Зараз Руслана активно гастролює по Європі. Вона також користується великою популярністю в Туреччині, де дебютувала на «Євробаченні».

Особисте життя

Дружиною Олександра є співачка Руслана. Пара познайомилася в середині 90-х рр. Олександр Ксенофонтов працював звукорежисером на студії. Молодій співачці порекомендували познайомитися з ним, щоб отримати професійні поради. Згодом Саша став продюсером Руслани. Спільна діяльність зблизила їх. Незабаром між продюсером і співачкою спалахнув роман.

У 1995-му році пара зіграла весілля.

Статок

Інформація про доходи Олександра не представлена ​​в ЗМІ. Відомо, що його дружина і підопічна співачка Руслана у 2010 році заробила 950 тис. USD.

Дата народження
14 квітня 1968
Країна
Україна
Соцмережі