Дата народження
15 листопада 1970
Країна
Грузія
Соцмережі
1074

Олександр Квіташвілі

Біографія

Олександр Квіташвілі (1970 року народження) - родом з Грузії, Тбілісі. Навчався на "відмінно" в Тбіліському держуніверситеті (вивчав історію Європи і США). Після цього закінчив магістратуру в Школі держслужби ім. Роберта Вагнера при Нью-Йоркському університеті.

Кар'єра

Відразу після навчання працював в одному з великих медцентрів в Атланті. Після цього, вже на Батьківщині, влаштувався в грузинське представництво Програми розвитку ООН. Крім цього, брав участь у благодійній місії, яку організували представники Об'єднаної методистської церкви.

У 1997 році Квіташвілі очолив фонд «Курація», представники якого займалися питаннями охорони здоров'я, освіти і соціального захисту населення. Через кілька років став координувати Програму розвитку ООН з соціальних і установ охорони питань. Працював ще в декількох міжнародних організаціях.

У 2008-2010 рр був міністром охорони здоров'я Грузії. Після цього кілька років працював ректором в рідному університеті.

Під кінець 2014 року Олександр Квіташвілі став громадянином України і був запрошений в Кабмін в якості Міністра охорони здоров'я України, проте вже в 2015 році подав заяву на відставку через постійні звинувачення у бездіяльності. Тоді його не звільнили, тому, пропрацювавши на цій посаді ще трохи, Квіташвілі в 2016 році все-таки покинув Кабмін.

Досягнення

Один з 3-х іноземців, які були запрошені до Кабінету Міністрів на високі посади державного значення.

Статки і джерела доходів

За даними офіційної декларації за 2015 рік, дохід Олександра Квіташвілі склав понад 75 000 гривень (зарплата держслужбовця). Його дружина і син за рік заробили в цілому 93 750 доларів. Крім цього, екс-міністр охорони здоров'я задекларував право володіння земельною ділянкою на 1162 кв. м. і квартирою на 132 "квадратів" (все в Грузії), а також автомобілем Нyundai Tucson 2008 р.в. На членів його сім'ї не записано жодного цінного майна. Також на банківському рахунку Квіташвілі зберігалося 4 000 доларів, і ще 12 000 доларів - в Нью-Йоркському банку на рахунках його рідних.

Особисте життя і сім'я

Одружений (дружину звуть Ніколь). Має сина і внучку.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=FlaeBB0e9Rw

Дата народження
15 листопада 1970
Країна
Грузія
Соцмережі