Дата народження
27 березня 1989
Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Лещенко

Український хореограф-постановник і танцівник, художній керівник балету «Форсайт»(Foresight). Одружений з Ліною Верес.

Дата народження:
27.03.1989 р.
Рідне місто:
Олександрія (Кіровоградська область)

З дитинства Олександр Лещенко займався спортом. Йому вдалося завоювати чорний пояс по карате. Коли Сашкові виповнилося 11 років, він зайнявся танцями. На це вплинула його старша сестра.

Через 2 роки Лещенко з сім'єю переїхав до Києва. У віці 14-ти років Олександр увійшов до складу балету «Тодес». Трохи пізніше він покинув цей колектив і став художнім керівником шоу-балету «Foresight».

Паралельно хлопець навчався в Київському естрадно-цирковому коледжі. Також він брав участь у великій кількості талант-шоу.

У 2008-му році Олександр Лещенко зайняв друге місце в проекті «Танцюють всі!». Через рік він досяг першості на шоу «Танцюю для тебе».

У 2010-му році Лещенко став хореографом-постановником у програмі «Суперзірка» (канал «1 + 1»). Далі він займав аналогічну посаду в проекті «Майдан's».

У 2014-му році Олександра призначили одним з хореографів-постановників відкриття і закриття Олімпійських ігор.

Особисте життя

У липні 2013-го року Олександр Лещенко одружився. Його обраницею стала Ліна Верес, колега по балету «Foresight».

Варто зазначити, що пара вже давно знайома. Спочатку їхні стосунки вписувалися в рамки професійних. Любов поступово наростала. Раптово Саша і Ліна зрозуміли, що дуже потрібні один одному не тільки у творчості. Так обидва вони дотанцювалися до весілля. Деталі урочистості пара довгий час тримала в секреті.

Пізніше Лещенко повідомив, що хоче обвінчатися з коханою.

У вересні того ж таки 2013 року у молодят народився син. Хлопчика назвали Арсеном.

Скандали

У 2011-му році Олександр Лещенко прибув до Одеси в рамках робочого візиту і мало не став жертвою місцевого сервісу таксі.

Артист викликав авто і зробив нетривалу поїздку. Коли водій доставив його в пункт призначення, він запросив оплату в розмірі 100 грн. Згідно з тодішніми тарифами, ціна була явно завищеною. Водій не зміг її обґрунтувати. Тоді Олександр подзвонив диспетчеру і попросив пояснень.

У компанії йому відповіли, що адміністратор готелю замовив чисте авто представницького класу. Всього за 15 хвилин (!) До нього прибув «Chevrolet». Все це було забезпечено за вищим тарифом.

Танцюрист погодився заплатити призначену суму, але попросив у водія квитанцію для отримання відрядної компенсації. На той момент Олександр стояв біля відчинених дверей авто.

Водій сунув йому в руку порожній бланк і різко рушив. Дверима він зачепив Олександра, той мало не потрапив під колеса. Те, що відбулося, встигли зафіксувати журналісти.

У 2013-му році Олександр і Ліна знялися в пікантній фотосесії. Закохані захотіли зобразити єдність душ і тіл двох люблячих людей. Для цього вони роздяглися перед камерами та почали танцювати.

Пізніше Олександр Лещенко повідомив, що ці фото він буде показувати онукам.

Статок

Інформація про доходи Олександра не представлена у відкритих джерелах.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\06 июнь\24-27.06\27.06\Александр Лещенко.jpg


Дата народження
27 березня 1989
Країна
Україна
Соцмережі