Дата народження
20 жовтня 1956
Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Левченко

Левченко Олександр Миколайович: мер, який прикриває незаконне будівництво

Левченко Олександр Миколайович - голова Обухівської міської ради Київської області VI і VII скликань.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім'я
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання

Біографія

Олександр Левченко народився 20 жовтня 1956 року в селі Красне Перше Обухівського району Київської області.

Освіта 

Після закінчення середньої школи був призваний до лав Радянської Армії. Після проходження служби вступив до Київського політехнічного інституту на спеціальність "автоматика і телемеханіка". Закінчивши ВНЗ, отримав диплом за кваліфікацією інженера-електрика.

Сім'я

Дружину градоначальника звуть Тетяна Павлівна. У пари є двоє доньок.

Кар'єра

Свою трудову діяльність майбутній мер почав слюсарем Обухівського районного об'єднання "Сільгосптехніка". 

Здобувши вищу освіту, йде на посаду завідувача відділом комсомольських організацій в Обухівському райкомі ВЛКСМ. Через чотири роки переходить на посаду інженера на Обухівському заводі вентиляційних виробів і конструкцій. Після цього просувається по кар'єрних сходах, працюючи начальником цеху, потім старшим інженером. 

Через три роки отримує посаду головного інженера, а ще через три роки стає директором заводу. У 1994 році на зборах акціонерів був обраний головою Правління ЗАТ "Обухівський вентиляційний завод". Після перетворення ЗАТ у в товариство з обмеженою відповідальністю стає генеральним директором ТОВ "Обухівський вентиляційний завод"

З 2004 року був головою правління Обухівської організації роботодавців і керівником "Асоціації промисловців Обухівського району".

На виборах 2010 року був обраний депутатом Київської обласної ради VI скликання. Член "Партії регіонів".

Після загибелі попереднього мера в ДТП, тимчасово обіймає посаду глави міста Обухів Київської області VI скликання.

Здобувши перемогу на виборах 2015 року (балотувався від партії "Наш край" як безпартійний), стає головою Обухівського міської ради VII скликання.

Градоначальник Левченко має орден "За заслуги" III ступеня за вагомий внесок у розвиток економіки країни і за досягнення значних успіхів у виробництві і звання "Почесний громадянин міста Обухова".

Компромат

Ім'я градоначальника фігурувало в скандалі про незаконне будівництво в місті Обухів. Левченко Олександра звинувачували в нехтуванні законодавством і прикритті забудовників.

Так само неодноразово ім'я мера спливало в ЗМІ з приводу проведення обшуку в робочому кабінеті на Обухівському вентиляційному заводі і в будинку Левченка, Причини і наслідки залишилися невідомі.

Декларація

За даними електронної декларації, градоначальник має шість земельних ділянок загальною площею 59 тисяч 601 квадратних метрів. Дві ділянки з житловим будинком площею 230 квадратних метрів оформлені на дружину мера. Два гаражі загальною площею 71 квадратний метр в місті Обухів належать главі міста.

Також є автомобіль Toyota Land Cruiser Prado 2011 року виробництва.

Заробітна плата Олександра Миколайовича на основному місці роботи за рік склала 615 тисяч 50 гривень. Дохід від пенсії, оренди, відсотків, подарунка в негрошовій формі склав у загальній сумі 160 тисяч 702 гривні.

Заробітна плата дружини градоначальника, пенсія та фінансова допомога поповнили сімейний бюджет на загальну суму 140 тисяч 916 гривень.

Посилання

Особиста Фейсбук-сторінка Олександра Левченка

Дата народження
20 жовтня 1956
Країна
Україна
Соцмережі