Дата народження
05 грудня 1978
Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Насиковський

Олександр Насіковський: борець, який створив «імперію нерухомості» на незаконній забудові, «віджиманні» власності і підкупі чиновників

Олександр Насиковський є одним з найбільш перспективних девелоперів сучасної України. Керуючий партнер компанії DIM group, спортсмен-аматор і брат фігуранта справи про побиття журналістки Тетяни Чорновол. Звинувачується в незаконній забудові, рейдерстві і корупції. Фігурант численних скандалів, визнаний одним з найгірших забудовників столиці.

Біографія

Впливовий девелопер Олександр Володимирович Насіковський витрачає багато часу і коштів для створення власного сприятливого образу. Мільйонер і будівельний магнат намагається виставити себе сучасним, освіченим і надійним підприємцем, якому слід довіряти.

Однак, в ЗМІ постійно виникають скандали навколо самого Олександра Володимировича, так і навколо його брата Андрія, який сумно прославився за часів «Революції Гідності» і проходив по справі про побиття журналістки Тетяни Чорновол.

Підозрюється в здійсненні шахрайських схем, корупції, «віджиманні» чужої власності, а також підкупі чиновників.

Олександр Насіковський народився 5 грудня 1978 року.

Сім'я

Олександр Насіковський, біографія якого в деталях відома громадськості, є вихідцем з Броварів - невеликого містечка в Київській області. Майбутній магнат родом з багатодітної сім'ї і виріс в непростих умовах.

Олександр Насіковський має брата Андрія, який є не тільки родичем і другом, а й партнером по бізнесу. Однак, в даний момент старший брат має скандальну репутацію, яка негативно впливає на самого Олександра і їх спільний бізнес.

В офіційній біографії зазначено, що Олександр Насіковський закінчив звичайну середню школу в Броварах, з якої випустився в 1994 році.

З підліткових років Олександр Насіковський займається боротьбою. Спортом він захоплюється і зараз, регулярно відвідуючи заняття у вільний від роботи час. Крім вільної боротьби, мільйонер також захоплюється футболом і сквошем.

Олександр Насіковський перебуває у шлюбі з Ганною Насиковською. Дружина скандального девелопера є професійним лінгвістом і дизайнером інтер'єрів. Насіковські мають спільний бізнес - завод по виробництву вікон та дверей під назвою «ОЛТА».

Олександр і Анна Насіковські виховують двох дітей.

Освіта

Після школи Олександр Насіковський вступив до геологорозвідувального технікуму в Києві. Магнат має диплом за спеціальністю «Буріння свердловин».

Олександр Насіковський має диплом про закінчення ВНЗ. Є випускником Університету економіки, інформаційних технологій і управління Кременчуга. Має кваліфікацію «менеджера організацій».

Ставши багатим і успішним бізнесменом, Олександр Насіковський спільно з дружиною Ганною вступив до Києво-Могилянської Академії, в якій вивчає управління бізнесом.

Кар'єра і бізнес

Кар'єрний шлях Насіковський Олександр, Бровари для якого стали «плацдармом» для будівництва власної імперії, почав ще в 16 років. Підліток «суворої зовнішності» працював у різних приватних підприємців у рідному місті.

Цей етап в своїй кар'єрі Насіковський не любить згадувати, оскільки згідно з чутками, йому довелося брати участь в не завжди легальних операціях.

Перше велике діло Олександр Насіковський організував вже в 22 роки. Колишній борець відкрив власний цех з виробництва металопластикових конструкцій.

Пізніше невелике виробництво зросло до заводу «ОЛТА», який входить до числа найбільших виробників вікон і дверей в Україні.

У 2007 році Олександр Насіковський заснував «АРСАН-БУД» - проектно-будівельну компанію, яка заробила мільйони доларів на створення нового для нашої країни типу житла - таун-хаусів.

Пізніше Насіковський і партнери почали будувати малоквартирні будинки, офісні центри, склади і виробничі комплекси.

У 2010 році Насіковський Олександр Володимирович, фото якого в розмаїтті можна знайти в Мережі, здає житловий комплекс «Соборний». Об'єкт був визнаний кращим в Броварах і став першим великим успіхом девелопера.

Через рік Олександр Насіковський створює бюро повного циклу «АВН». У 2014 році з'являється його головний актив - девелоперська компанія DIM, яка об'єднала всі структури братів Насіковських.

У 2016 році Олександр Володимирович починає будувати в Києві «люксові» комплекси «Автограф» і «А-52». На наступний рік компанія DIM приєднується до Конфедерації будівельників України, а сам Насіковський входить до Ради директорів об'єднання.

Ще через рік холдинг DIM group приступив до створення житлового комплексу «Метрополіс» в столичному районі Теремки.

На даний момент компанія продовжує реалізацію проектів по забудові Києва та області.

Компромат і чутки

Олександр Насіковський і його брат Андрій мають спірну і неоднозначну репутацію. Окремі експерти в сфері нерухомості називають їх одними з найбільш скандальних і ненадійних девелоперів в сучасній Україні.

Будівельна група DIM складається з компаній з ознаками фіктивності. Експерти стверджують, що «липові вивіски» потрібні братам-девелоперам, щоб обманювати громадськість і покупців.

Під чистими назвами легше залучати клієнтів, «купувати» лояльність чиновників і «віджимати» землю.

Так, широко розрекламований комплекс «Автограф» був побудований на території парку. Заради будівництва багатоквартирного будинку була знищена зелена зона, що суперечить законодавству.

Процес будівництва і заселення «елітного» комплексу супроводжувався «набігами» тітушок і скандалами з власниками, які обурювалися жахливою якістю своїх нових помешкань.

Олександр Насіковський також оскандалився при спробі рейдерської атаки на парки «Радунка» і «Крістерова гірка».

Крім столиці, скандальні родичі будують в Підгірцях (Київська область) комплекс «Парк Лейк Сіті». Елітна нерухомість призначена для відпочинку і життя вдалині від шуму столиці, однак на ділі зводиться на болоті і нестійких торфовищах.

Держбудінспекція вже перевіряє законність зведення «Парк Лейк Сіті», а самі брати-забудовники привернули увагу правоохоронців і антикорупціонерів.

Серед експертів в сфері нерухомості впевнені, що широко розрекламований проект Насіковських так і не буде доведений до кінця і обернеться подобою «Еліта-Центру».

Існує інформація про те, що будівництво «Парк Лейк Сіті» на болоті була пролобійовано за допомогою «куплених» чиновників. Заявляється, що почати реалізацію проекту на території з невідповідними для будівництва умовами вдалося, завдяки лояльності сільського голови Підгірців Сергія Кравченка та столичного чиновника Дмитра Ликова.

Елітний комплекс під Києвом почав будуватися, не дивлячись на заборону з боку Обухівської РДА, протест природозахисників і місцевих жителів. Крім того, внесення змін до генплану Підгірців проходив в закритому режимі, що стало приводом для втручання в ситуацію НАБУ і інших правоохоронців.

Олександр Насіковський називається фігурантом незаконних схем, однак головною відповідальною особою за скандальні махінації називають його брата Андрія. Так, Насіковський-старший звинувачується у зв'язках з криміналітетом, а також оточенням нинішнього київського мера Віталія Кличка і колишнього президента Віктора Януковича.

Нагадаємо, що саме Андрій Насіковський був фігурантом справи про побиття за часів «Революції Гідності» журналістки Тетяни Чорновол. Девелопер був заарештований, проте пізніше випущений на свободу.

Брати Насіковські роками називають причетними до корупційних схем, які допомагають їм реалізовувати проекти будівництва на непридатних для цього зонах.

Також Олександра Насіковського і його брата звинувачують в обмані своїх інвесторів і покупців. Так, за часів будівництва «Автографа» незаконно були знесені гаражі місцевих жителів. Об'єкти були прибрані в обмін на обіцянку покрити збитки власникам, чого не сталося.

Насіковських називали причетними до атаки тітушок і незаконного огородження території на Вишгородській. Крім того, претензії до братів-забудовників мають мешканці комплексу «Автограф», у яких протікає дорогий паркінг, а в стінах - виникають тріщини.

У серпні 2018 року Олександра Насіковський і його брат Андрій стали фігурантами скандалу навколо ЖК «Метрополіс» на вулиці Заболотного в Києві. Інвестори впевнені, що група компаній DIM є шахраями. Десятки власників стверджують, що будівельні роботи емітуються, а сама територія для зведення обрана помилково, оскільки фундамент вже почав псуватися через велику кількість ґрунтових вод.

Інвестори вимагали негайного вирішення ситуації і втручання міської влади, оскільки проблеми в конструкції будівлі наражають на небезпеку тисячі людей.

Декларація

Олександр Насіковський ніколи не розголошував інформацію про свої доходи. Однак, на думку експертів, йому належать активи, вартістю не менше 40 мільйонів доларів.
Дата народження
05 грудня 1978
Країна
Україна
Соцмережі