Дата народження
16 січня 1958
Країна
Україна

Олександр Панюта

Панюта Олександр Олексійович: кагарликський міський голова уникав проведення конкурсних тендерів

Панюта Олександр Олексійович - голова Кагарлицької міської ради Київської області, депутат кількох скликань районної та міської рад, який укладав угоди без проведення тендерів.

Біографія

Панюта Олександр народився 16 січня 1958 року в селі Попівка Конотопського району Сумської області.

Освiта 

Закінчивши вісім класів середньої школи в селі Попівка, поїхав вчитися в будівельний технікум у місті Конотоп. Після закінчення цього вишу отримав диплом за спеціальністю "технік-будівельник".

У 1985 році закінчив автомобільно-дорожній інститут в місті Київ і отримав диплом за спеціальністю "інженер-будівельник".

Сім'я

Дружину Олександра Олексійовича звуть Олена. Вони мають двох дітей: сина і дочку.

Кар'єра

Трудову діяльність майбутній голова почав відразу після закінчення технікуму з посади робітника. Потім був призваний до лав Радянської Армії. Після проходження служби повернувся до роботи вже як майстер СУ-849.

Просуваючись по кар'єрних сходах, протягом року працював виконробом Кагарлицького районного ремонтно-дорожнього управління.

А потім і начальником цього управління. Будучи на цій посаді, був удостоєний Ордена "За заслуги" III ступеня (Указ Президента України від 18.08.2003 р).

На виборах у 2010 році балотувався від партії "Сильна Україна", переміг і зайняв пост голови Кагарлицької ради Київської області VI скликання. Перейшовши до лав "Партії регіонів", він очолив міську організацію цього політичного напряму.

На виборах 2015 року глава міської ради переобирався від партії "Блок Петра Порошенка" Солідарність "і здобув перемогу.

Компромат

Ім'я голови засвітилося в скандалі, пов'язаному з ремонтом різних об'єктів. За даними активістів, які ретельно стежать за діями влади, Олександр Панюта укладав договори без проведення тендерів. А фірма-підрядник вважалася фігурантом кримінальної справи.

Декларація

За даними електронної декларації, Панюта Олександр має шість ділянок землі загальною площею 13 тисяч 826 квадратних метрів. Чотири ділянки землі оформлені на дружину градоначальника. 

Родина має три житлові будинки в Кагарлику: один задекларований на мера два інших на його дружину Олену.

Автомобільний парк сім'ї Панюта складається з двох машин SKODA FABIA 2007 року випуску.

Заробітна плата за основним місцем роботи за рік у Олександра Олексійовича склала 351 тисячу 75 гривень. Дохід від пенсії, вартості орденів і майна в лізинг у загальній сумі склали 71 тисячу 845 гривень.

Заробітна плата дружини мера, пенсія та дохід від підприємницької діяльності в загальній сумі склали 189 тисяч 119 гривень.

Контакти

Телефон: 04573-6-09-81

Електронна пошта: kagarlyk_rada@ukr.net

Дата народження
16 січня 1958
Країна
Україна