Дата народження
17 липня 1949
Країна
Україна

Олександр Парвадов

Парвадов Олександр Онисимович: депутат міської ради Вінниці та колишній комуніст

Парвадов Олександр Онисимович — за радянських часів був інструктором відділу пропаганди та агітації, завідуючим ідеологічним відділом в міськкомі компартії.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Декларація
  6. Відео

Біографія

Олександр Онисимович Парвадов народився 17 липня 1949 року у селищі Нексікан Сусуманського району Магаданської області.

Освіта

У 1970 році Олександр отримав диплом Вінницького державного педагогічного інституту за спеціальністю "вчитель російської мови та літератури".

Сім’я

Парвадов перебуває у шлюбі. Дружину звуть Світлана. Вона пенсіонерка. У подружжя є донька Ольга. Працює у виконавчому комітеті Вінницької міської ради. Ольга обіймає посаду радника міського голови патронатної служби відділу організаційного забезпечення та діловодства апарату міської ради та її виконкому.

Кар'єра

Два роки після закінчення інституту Олександр працював учителем середньої школи-інтернату у Магаданській області. У 1972 році Парвадов повернувся до Вінниці.

Протягом майже 20 років до розпаду Радянського Союзу він працював у Вінницькому міськкомі комсомолу та міськкомі партії. Був інструктором відділу пропаганди та агітації, завідуючим ідеологічним відділом.

З грудня 1991 року по листопад 1992 року тимчасово не працював. Потім на поліграфічних підприємствах і організаціях працював у системі масових комунікацій "Наш час", інформаційному центрі "Резонанс" на посадах головного керуючого і заступника директора.

Олександр на платній основі був помічником народного депутата IV скликання Верховної Ради Віктора Петрова (КПУ), V скликання - Ігоря Лук'янова (КПУ), VI скликання - Катерини Лук'янової (НУНС). На громадських засадах Парвадов був помічником у народного депутата VIII скликання Сергія Кудлаєнко (БПП).

Олександр три рази обирався до Вінницької міської ради. У 2006 році він балотувався від КПУ, в 2010-му - від партії "Совість України" і в 2015-му - від партії "Вінницька європейська стратегія". Депутат входить до складу постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту.

Парвадов — співзасновник громадської організації "Союз ветеранів комсомолу Вінниччини".

Декларація

У березні 2019 року Олександра Парвадов опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутату належить квартира (55,7 кв.м.) у Вінниці. Цінного рухомого майна, в тому числі автомобіля, у Парвадова немає. Олександр — пенсіонер. У 2018 році у якості пенсії отримав 51 тисячу гривень. Його дружина - 19,5 тисяч. Дочка у виконкомі міськради у якості зарплати заробила 162,8 тисячі. Матеріальна допомога —  11,8 тисячі.

Грошові активи (банківські рахунки та готівкові кошти) вінницький депутат вирішив за краще у декларації не вказувати.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=xAq3DqjAcis 

Дата народження
17 липня 1949
Країна
Україна