Дата народження
24 березня 1982
Країна
Україна
Соцмережі
864

Олександр Педан

Телеведучий, шоумен

Дата народження: 24.03.1982 р.

Рідне місто: Хмельницький

Ще з дитинства Олександр Педан мріяв стати актором. Він охоче брав участь у шкільній художньої самодіяльності. Основне навчання він поєднував з навчанням у Хмельницькій школі мистецтв. Там він осягав акторське ремесло. Варто також відзначити, що Олександр Педан протягом 13-ти років займався в гуртку українського народного танцю.

У 16 років Олександр приєднався до команди КВК. Спершу він був задіяний в ролі танцюриста. Пізніше Олександр писав сценарії та виступав як актор. Клубу веселих і кмітливих він присвятив 9 років свого життя. За цей час він взяв участь у багатьох фестивалях, у тому числі зарубіжних.

Закінчивши школу, Олександр Педан вступив у Хмельницький університет управління та права. Там він навчався на менеджера-економіста.

У 2006-му році Олександр переїхав до Києва. У столиці він почав свою кар'єру шоумена. Тоді Олександр Педан постав перед публікою в ролі ведучого гумористичного шоу «Comedy Club Ukraine».

Через 2 роки він став ведучим ранкового шоу «Підйом» («Новий канал»). Його партнерами по майданчику були Ольга Фреймут та Сергій Притула. З цього моменту почався кар'єрний зліт Олександра. Він став затребуваним ведучим.

У 2010-му році він увійшов у суддівський склад талант-шоу «Співай, якщо зможеш».

У 2011-му році Олександр Педан отримує посаду ведучого телепрограми «Інтуїція». Ця програма стає його першим сольним проектом.

Одним з найбільш яскравих проектів Олександра Педана стало шоу «Пакуй валізи». У ньому ведучому доводилося постійно міняти свої образи. За 12 випусків він змінив 16 образів. Йому доводилося поставати в образі Леді Гаги, Супермена, даішника, циганки, Гарі Поттера та інших колоритних персонажів.

У 2017-му році зірки українського шоу-бізнесу знялися в соціальному ролику національної поліції. У ньому вони закликали до безпечного водіння автотранспорту. У зйомках ролика також взяв участь Олександр Педан.

Особисте життя

Дружиною Олександра є Інна Педан. Вона працює викладачем англійської мови в одній з київських гімназій.

У 2005-му році у пари народилася дочка. Батьки назвали її Валерією.

У 2016-му році в родині народився син. Хлопчика назвали Марком.

Статок

Точна інформація про прибутки артиста невідома. Однак, згідно з даними преси, запросити Олександра Педана на корпоратив у 2011 році коштувало 4 тис. USD.

Дата народження
24 березня 1982
Країна
Україна
Соцмережі