Дата народження
06 січня 1994
Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Пелешенко

Олександр Пєлєшенко - український важкоатлет, який виступає у ваговій категорії до 85 кг. майстер спорту України. Чемпіон Європи 2016 та 2017 років. Учасник Олімпійських ігор 2016. 

Біографія

Олександр Пелешенко народився в 1994 році. Майбутній борець - уродженець міста Петрово-Красносілля. З ранніх років займався боротьбою, що дозволило йому домогтися успіху в професійному спорті в ранньому віці.

Кар'єра

Олександр Пелешенко стає чемпіоном України і вперше пробує себе на міжнародних змаганнях в 2015 році. Тоді в американському Х'юстоні український важкоатлет, який виступає в категорії до 85 кілограмів, стає четвертим в загальному заліку.

Уперше успіх приходить до Олександра Пелешенко в 2016 році. Тоді він стає Чемпіоном Європи.

Олександр Пелешенко вперше бере участь в Олімпійських іграх в 2016 році. Зупиняється «за крок» від п'єдесталу, займаючи четверте місце.

Успіху знову досягає в 2017 році, коли на черговому Чемпіонаті Європи з боротьби займає перше місце в категорії до 85 кілограмів.

Досягнення

Олександр Пелешенко - один з найбільш успішних і титулованих борців в сучасній Україні. Багаторазовий чемпіон країни. Чемпіон Європи. Визнаний майстром спорту.

Чутки і скандали

Серйозний скандал очікував спортсмена відразу ж після переходу в «вищу спортивну лігу». Олександр Пелешенко був спійманий на допінгу. Навесні 2018 року борець провалив тест на хлорталидон. 24-річний борець був відсторонений за порушення антидопінгових правил. На даний момент чемпіон дискваліфікований на невизначений термін.

Олександр Пелешенко раніше вже був помічений на вживанні допінгу. Заборонені речовини вже коштували йому два роки кар'єри, коли в період з 2013 по 2015 роки він був змушений «простоювати» через вживання станозола.

Статки  і джерела доходів

Олександр Пелешенко - один з найбільш високооплачуваних борців України. Заробив десятки тисяч доларів в якості призових за свої перемоги на різних міжнародних змаганнях. В якості матеріальної підтримки отримує від Міністерства спорту і Федерації боротьби понад 100 тисяч гривень на рік.

Сім'я і особисте життя

На цей момент Олександр Пелешенко - неодружений. Активно веде особисте життя, проте його подробицями з громадськістю не ділиться.

Фото і відео


Дата народження
06 січня 1994
Країна
Україна
Соцмережі