Країна
Україна

Олександр Писаренко

Біографія

Олександр Писаренко - український військовий і спортсмен. Учасник військової операції в Іраку, ветеран АТО. Засновник і командир добровольчого батальйону «Січ». Майор Служби безпеки України. Все доросле життя Олександр Писаренко поєднує військову службу і спорт, зумівши досягти в обох областях значного успіху. З юнацтва займається спортом - академічним веслуванням. Не покидає заняття, ставши професійним військовим.

Кар'єра

Олександр Писаренко - військовослужбовець зі стажем. Дослужившись до офіцерського звання в українській армії, приєднується до контингенту в Іраку. У 2005 році життя військового різко змінюється. Під час проведення однієї з операцій, Олександр Писаренко потрапляє в засідку і отримує численні поранення.

Кардинально змінюється життя спортсмена і військового в 2014 році. Тоді Писаренко активно бере участь в Революції гідності, а після засновує і керує одним з перших добровольчих батальйонів - «Січ».

Олександр Писаренко є ветераном АТО. Брав участь в боях на Сході країни в період 2014 - 2015 років. Крім командування, військовий бере на себе функції інструктора і готує бійців до виконання бойових завдань.

У 2016 році залишає зону бойових дій і починає займатися більш мирною працею - підготовкою співробітників Національної поліції та інших правоохоронців.

У 2017 році Олександр Писаренко повертається в спорт. Стає капітаном української збірної на «Іграх нескорених» - міжнародних змаганнях серед військовослужбовців з травмами. Турнір був організований і проходить під патронатом членів Британської королівської сім'ї і вважається одним з найбільш престижних аматорських змагань.

Крім керівництва і підготовки спортсменів з числа військових, Олександр Писаренко сам бере участь в змаганнях і виграє золоту медаль у веслуванні на тренажерах.

Досягнення

Олександр Писаренко - майор СБУ, офіцер національної поліції України, «піонер» добровольчого руху 2014 - 2015 років, засновник і командир батальйону «Січ». Володар золотої медалі на «Іграх Нескорених». Капітан української команди на престижних змаганнях. Майстер спорту з веслування.

Чутки і скандали

Олександр Писаренко став фігурою новітньої української історії. В якості піонера руху добробатів в Україні критикується колегами-військовими і представниками громадськості. Звинувачується в непрофесіоналізмі, перевищенні повноважень, допущенні помилок під час командування і скоєнні порушень. Писаренко фігурував в гучній справі про вибух гранати під Верховною Радою в 2015 році. Сам військовий заперечував свою роль у подіях в Києві.

Статки і джерела доходів

Олександр Писаренко отримує не менше 300 тисяч гривень на рік. Кошти надходять в якості зарплати з МВС і СБУ, а також пенсії учасника АТО.

Особисте життя і сім'я

Постійно проживає в Києві. Олександр Писаренко має дружину і дітей, однак не ділиться деталями особистого життя.

Фото і відео

Країна
Україна