Дата народження
28 травня 1972
Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Положинський

Лідер українського гурту «Тартак», створеного 1996 року, проекту «Був'є» (2014), співак і шоумен, ведучий радіо "НВ". Окрім того, Положинський відомий своєю патріотичною громадською позицією, яку він неодноразово засвідчував у текстах своїх пісень та під час публічних виступів. 

Дата народження: 28.05.1972 р.

Рідне місто: Луцьк

Голос у Саші прорізався досить рано. Ще в дитинстві він почав активно виступати на святкових ранках. Олександр Положинський навчався у військовому інтернаті. Потім він вступив до технічного університету. Там він навчався на факультеті економіки за спеціальністю «економіка підприємства». На перших курсах Олександр Положинський навчався вкрай погано, але пізніше виправив свою успішність. У студентські роки він брав участь в КВК.

У 1996-му році Олександр Положинський загорівся бажанням виступити на фестивалі «Червона Рута». У нього був авторський репертуар із чотирьох пісень, але не було музичного колективу. Для участі в престижному фестивалі був потрібен гурт. Саша зібрав його з часом. Так виник колектив «Тартак». Саша став музичним продюсером, лідером і вокалістом в новоспеченій команді. Слава «Тартак» з часом росла разом з популярністю самого Олександра Положинського.

Незабаром він почав поєднувати музику з роботою ведучого на радіо і телебаченні

Злетом його кар'єри на ТБ стало шоу «Свіжа кров» (канал «М1»).

Через свою творчість Олександр Положинський також висловлює громадянську позицію та патріотизм.

У 2004-му році його пісня «Музичний лист щастя» стала неофіційним гімном Помаранчевої революції.

У 2006-му році артист співпрацював з гуртом «Гуляйгород». Спільно був випущений однойменний альбом, основою якого послужив український фольклор. У 2007-му році Олександр Положинський взяв участь у записі платівки гурту «Чырвоным па Белым», яка проявляє опозицію правлячій владі Білорусі.

У 2013-му році Олександр Положинський став володарем престижної премії ім. В. Стуса.

Особисте життя

Олександр Положинський володіє нерухомістю в Києві, але живе в рідному Луцьку. У вільний час він займається спортом, переважно футболом і сноубордом.

Співак є закоренілим холостяком. За словами Сашка, він серйозно ставиться до шлюбу. Артист вважає, що вступати в такий союз потрібно тільки раз в житті. Поки він не зустрів жінку, з якою буде готовий до такого кроку.

Олександр зазначив, що цінує в жінках природність і невимушеність.

Скандали

Олександр Положинський визнаний секс-символом. Цей факт артист прокоментував в одному з інтерв'ю. Співак заявив, що в сексі він лише символ. Музикант закликав не робити його героєм сексуальних фантазій.

Статок

У 2011 році гонорар гурту «Тартак» за виступ на корпоративі становив 5 тис. USD.

Дата народження
28 травня 1972
Країна
Україна
Соцмережі