Дата народження
09 серпня 1973
Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Пономарьов

Заслужений артист України, співак, автор пісень, продюсер, актор

Дата народження: 09.08.1973 р

Рідне місто: Хмельницький

У дитинстві Олександр хворів на недокрів'я, але з недугою вдалося впоратися. З ранніх років Саша належав до числа хуліганів. Його пристрасть до бійок призвела до захоплених занять боксом. Цю секцію він почав відвідувати в 6 років. Пізніше в душі Олександра виникла музична пристрасть. На покупку фортепіано в сім'ї не вистачало грошей, тому першим інструментом Саші стала гітара. У 12 років Олександр Пономарьов написав свою першу пісню «Свята Анна».

Незабаром Саші довелося кинути заняття боксом. В ході одного з поєдинків він пропустив удар в голову. Отримана травма стала причиною погіршення зору. Лікарі наполягли на прощанні зі спортом.

Закінчивши 8 класів, Олександр Пономарьов поступив в Хмельницьке музичне училище на диригентсько-хорове відділення. Подальшу освіту він продовжив у Львівській консерваторії на вокальному факультеті.

У 1993-му році Олександр Пономарьов блискуче дебютував на конкурсі молодих виконавців «Червона рута». Йому дісталося перше місце. Так почалася бурхливе творче життя співака.

У 1998-му році він заснував власний продюсерський центр "З ранку до ночі», який надавав послуги по створенню, аранжуванню і запису пісень.

У 1999-му році співак брав участь у передвиборній кампанії кандидата в президенти Л. Кучми.

24-го травня 2003 року вперше на конкурсі «Євробачення» була представлена ​​Україна. Її голосом став Олександр Пономарьов. З треком «Hasta la vista» він зайняв 4-е місце.

У тому ж році співак дебютував в кінематографі. Він отримав роль співака Владислава Хмельницького в 4-серійному фільмі «Особисте життя».

У 2004-му році Олександр Пономарьов брав активну участь у Помаранчевій революції.

На президентських виборах 2010-го року співак підтримував Юлію Тимошенко.

Олександр також активно бере участь в різних музичних телешоу, знімається в кіно і мюзиклах.

Особисте життя

Протягом 10-ти років Олександр перебував у цивільному шлюбі з Оленою Мозговою, дочкою українського поета і композитора Миколи Мозгового. У 1998-му році в цьому союзі на світ з'явилася дочка Євгенія. Через кілька років пара розійшлася.

У 2006-му році співак одружився з Вікторією Мартинюк. Роком пізніше в сім'ї народився син Олександр. Деякий час по тому подружжя розлучилося.

У 2017-му році в пресі з'явилися чутки про роман Олександра з 24-річною співачкою Марією Яремчук. Співак спростував ці плітки.

Статок

У 2010-му році Олександр Пономарьов заробив 500 тис. USD.

Додаткові доходи артисту приносить його студія «З ранку до ночі». З чуток, він також має свій бізнес у сферах нерухомості та юриспруденції.

Дата народження
09 серпня 1973
Країна
Україна
Соцмережі