Дата народження
29 серпня 1995
Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Порупа

Український хокеїст. Харківське МХК "Динамо" уклало контракт із захисником Олександром Порупою. Минулий сезон Порупа провів у складі "Галицьких Левів", з якими зайняв п'яту сходинку в регулярному чемпіонаті Української хокейної ліги.

Біографія

Олександр Порупа - український хокейний захисник. Народився в столиці в 1995 році. Є випускником хокейної школи «Сокіл».

Кар'єра

Діяльність професійного хокеїста Олександр Порупа починає в 2012 році. Представляє юніорський склад київського хокейного клубу «Сокіл». У 2015 році молодий спортсмен переходить у команду «Generals Kiev». Олександр Порупа також грає за столичний клуб «Рапіда».

Сезон 2016 - 2017 років проводить в основному складі команди «Generals Kiev». На наступний рік переїжджає до Львова, де грає за хокейний клуб «Галицькі леви».

У 2018 році Олександр Порупа стає членом команди «Динамо-Харків». Контракт з однією з кращих хокейних команд у спортсмена підписаний строком на один рік.

Олександр Порупа - член молодіжної та дорослої хокейної збірних України. Представляв країну на чемпіонатах Європи та світу.

Досягнення

У складі хокейних клубів «Generals Kiev», «Рапіда» і «Галицькі леви» багаторазово ставав учасником та фіналістом Чемпіонату України. Олександр Порупа визнаний експертами хокею одним із кращих і найбільш перспективних хокейних захисників країни.

Чутки і скандали

Олександр Порупа - габаритний спортсмен, який відрізняється жорсткістю на льоду. Агресивно ставиться до суперників під час ігор, що часто призводить до сутичок і бійок під час матчів. Часто критикується фанатами і експертами за свій стиль гри. Згідно з даними джерел, стиль гри Порупи призводить до конфліктів і навіть бійок між хокеїстами поза льодом.

Статки і джерела доходів

Визнається одним із найбільш високооплачуваних сучасних українських хокеїстів. Його заробітна плата у вищій хокейній лізі оцінюється десятками тисяч доларів на рік.

Особисте життя і сім'я

Олександр Порупа - неодружений. Активно зустрічається з дівчатами, які цікавляться ставним і привабливим хокеїстом. Любить подорожі і вечірки з друзями.

Фото і відео

Дата народження
29 серпня 1995
Країна
Україна
Соцмережі