Дата народження
04 червня 1970
Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Ревунов

Ревунов Олександр Миколайович: депутат Вінницької міської ради та віцепрезидент обласної федерації боксу

Ревунов Олександр Миколайович — член фракції ВО "Батьківщина" та містобудівної комісії міської ради. 

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Декларація
  6. Посилання

Біографія

Олександр Миколайович Ревунов народився 4 червня 1970 року у місті Вінниця.

Освіта

Олександр у 1989 році закінчив Вінницький будівельний технікум за спеціальністю "Промислове та цивільне будівництво" та здобув кваліфікацію техніка-будівельника. У 1990 році він був призваний до лав радянської армії.

У 1996 році Ревунов став дипломованим інженером-будівельником після закінчення Вінницького державного технічного університету.

Сім’я

Олександр одружений. Дружину звуть Вітіна. У Ревунова є донька Олена.

Кар'єра

Ревунов — керівник департаменту міжрегіонального розвитку у ПАТ "Концерн Галнафтагаз". Дане підприємство володіє мережею автозаправок ОККО та 90% його акцій належить кіпрській компанії. Олександр є віцепрезидентом федерації боксу Вінницької області.

У жовтні 2015 року він став депутатом Вінницької міської ради від ВО "Батьківщина" (територіальний виборчий округ №10). Ревунов — член постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Декларація

У березні 2019 року Олександр Ревунов опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутат міської ради володіє однією земельною ділянкою (1200 кв.м.) у селищі Березина. Там же Олександр має дачу (185,3 кв.м.). У дружини Ревунова у власності є три земельні ділянки (кожен у тисячу "квадратів") у селі Якушинці.

За 2018 рік Ревунов у якості зарплати у "Концерні Галнафтагаз" отримав 2,2 мільйона гривень. На банківському рахунку у Олександра 320 тисяч гривень. Готівкові кошти він в декларації не вказав.

Посилання

Facebook

Дата народження
04 червня 1970
Країна
Україна
Соцмережі