Дата народження
25 лютого 1987
Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Салійчук

Салійчук Олександр В'ячеславович: підприємець, громадський діяч та Зе!Депутат з м'ясним бізнесом

Салійчук Олександр В'ячеславович – успішний рівненський підприємець, який за списком партії «Слуга народу» потрапив до Верховної Ради України 9-го скликання.

Біографія

Олександр Салійчук народився 25 лютого 1987 року у місті Здолбунів Рівненської області. Зараз Олександр проживає у Рівному. Він координатор роботи Зе!Команди на Рівненщині.

Сім'я

Батько Олександра – Салійчук В'ячеслав Володимирович – завідує господарством у ТОВ «Перша м'ясна хата».

Мати героя – Салійчук Людмила Василівна – старша медсестра в Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім. В. Поліщука.

Олександр Салійчук одружений. Його дружину звуть Олександра (1987 року народження). Вона займається підприємницькою діяльністю, зокрема керує перукарнями та салонами краси. Молоді люди познайомилися ще на навчанні в Рівненському аграрному коледжі. 

Подружжя виховує трьох дітей: найстаршій доньці Марії 12 років, син Дмитро має 9 років, найменшому Кирилові 1 рік. 

Освіта

Олександр має вищу освіту. Після закінчення школи у 2000 році, він навчався у Рівненському державному аграрному коледжі за спеціальністю «Фінанси». Отримав диплом з відзнакою.

Далі Олександр у 2005 році вступив у Львівський державний аграрний університет на економічний факультет. Закінчив навчання у 2008 році.

Кар'єра

Олександр Салійчук – підприємець.

Свій кар'єрний шлях він розпочав у 2005 році з посади комірника в ЗАТ «Західпиво». Тут Олександр пропрацював один рік.

Згодом Салійчук став заступником директора «Мізочпродукт» (2006-2008 рр.). Це м'ясопереробне підприємство, яке, до речі, не зареєстроване в системі Укрпатенту. 

У 2008-2009 рр. Олександр Салійчук був співвласником ТМ «Малинівські ковбаси».

Наразі Олександр Салійчук є співвласником і директором ТОВ «Перша м’ясна хата» ТМ «Гощанські ковбаси». 

За даними прес-служби Зе!Команди, у 2018 році Салійчук розпочав будівництво сучасного м'ясопереробного заводу в селищі Гоща. Підприємство зможе надати від 150 робочих місць.

ТОВ «Перша м'ясна хата» - це єдиний бізнес Салійчука. Він заснований у 2002 році. З того часу на підприємстві змінилося п'ятеро керівників. Олександр Салійчук керує там з 2009 року.

Крім виробництва продуктів із м’яса, оптової та роздрібної торгівлі м’ясом та м’ясними продуктами, підприємство займається орендою і керуванням нерухомістю.

Цей бізнес Олександра Салійчука досить успішний: статутний капітал у 2019 році збільшився вдвічі і становить 40 мільйонів 734 тисячі гривень.

Також Салійчук розробив стартап у сфері сучасних технологій - VILNO.TOP.

Громадська діяльність

Олександр - член громадської організації «Час-Дій» з 2014 року. Він також є одним із засновників цієї організації. Керівником «Часу дій» є член партії «Слуга народу» Дмитро Соломчук.

Олександр Салійчук всіляко підтримує спорт у Рівному, зокрема він допомагав організовувати різноманітні змагання й турніри. 

Політика

У 2019 році Олександр Салійчук балотується до Верховної Ради України на парламентських виборах за списком партії «Слуга народу» (№79). Партія на виборах отримала першість, тож Олександр став народним депутатом України.

Компромат

Олександр Салійчук потрапляв у кілька скандалів, пов'язаних з його бізнесом у ТОВ «Перша м'ясна хата». 

Так, за даними інформаційно-аналітичної платформи YouControl, у 2013 році ТОВ «Перша м’ясна хата» позивається на ПАТ «Рівнеобленерго». 

Підприємству Салійчука було донараховано 46 тисяч 583 гривні за необліковану електроенергію внаслідок порушення Правил користування електричною енергією. Позов не розглянули.

У 2008 році ЗАТ «Гощанський м’ясокомбінат» несвоєчасно та не в повному обсязі розраховувалося за товари, які купувало у волинського підприємства.

У результаті суд постановив примусово стягнути заборгованість у розмірі 43 тисячі 546 гривень з м'ясокомбінату.

У політичних скандалах Олександр Салійчук помічений не був.

Декларація

Відповідно до чинного українського законодавства, кандидати в народні депутати повинні задекларувати свої доходи. Попри це, Салійчук Олександр В'ячеславович своєї декларації досі не подав.

За даними «Четвертої влади»,  Олександр Салійчук володіє земельною ділянкою площею 5,08 соток, яка знаходиться по сусідству з материною ділянкою. Фактично родина об'єднала ці землі та побудувала житловий будинок, де проживає Олександр з батьками, дружиною й дітьми. На території також знаходиться басейн. 

Олександр Салійчук пересувається на двох автомобілях: Mazda 6 2015 року випуску та Mercedes-Benz S 350D 2016 року випуску.

Дружина роз'їжджає на Audi Q7 2017 року випуску. Таке авто на сьогодні коштує близько 60 тисяч доларів.

У 2019 році дружина Олександра скоїла зіткнення з іншою автівкою. Вона визнала свою вину повною мырою та в підсумку сплатила штраф, який склав 340 гривень.

Посилання

Олександр Салійчук є зареєстрованим користувачем мережі Facebook. На своїй особистій сторінці чоловік ділиться новинами, думками, фото. 

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=_sutNEIonvI

Дата народження
25 лютого 1987
Країна
Україна
Соцмережі