Дата народження
03 грудня 1976
Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Шеремет

Шеремет Олександр Геннадійович: одеський депутат, член партії “Довіряй ділам”

За деякими даними, Шеремет Олександр Геннадійович - ставленик кримінального авторитета Ангерта, який під керівництвом Труханова контролює рекламний бізнес Одеси. 

Біографія

Згідно з офіційною біографією, Олександр Шеремет народився 3 грудня 1976 року в с. Жовтень на Одещині. Подіями з життя активно ділиться на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Сім'я

Не одружений, має сина.

Освіта

Першу вищу освіту депутат здобув в Одеському сільськогосподарському інституті, в якому навчався на економічному факультеті. У 2000-му продовжив навчання в Одеському державному економічному університеті. 

У 2006 році закінчив Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова, в якому отримав диплом юриста. 

Кар'єра

Свій трудовий шлях Олександр Шеремет розпочав з посади торгового представника компанії “Аріель”, в якій працював з 1996 до 1998 року.

Після цього протягом 3-х років працював менеджером на підприємстві “Укрпродкомпанія”.

У 2001 році влаштувався директором в компанію ТОВ “Барбус”. Займає цю посаду до сьогодні. 

У політику прийшов у 2010 році, вперше ставши депутатом Одеської міської ради 6-го скликання. У 2014-му балотувався до Верховної Ради від партії “Сильна Україна”, однак безуспішно.

У 2015 році знову обраний депутатом Одеської міськради від партії Труханова “Довіряй ділам”. Очолює міську організацію цієї політсили.

Компромат

За інформацією інтернет-видання “Антикор”, нинішній депутат Одеської міської ради Олександр Шеремет є людиною кримінального авторитета Олександра Ангерта (більш відомого як Ангел), який контролює “Привоз” та “Аркадію”. Подейкують, що Ангел, який вже довгий час живе в Лондоні, веде справи в Одесі через Геннадія Труханова. Також на нього начебто працює молодий політик Шеремет, якому доручили “наглядати” за рекламним бізнесом. 

Як повідомляє видання, Олександр Геннадійович приховує активи та нерухомість за кордоном вартістю 16,5 мільйонів доларів.

Посилаючись на інформацію колеги депутата, журналісти стверджують, що Шеремет має віллу в Італії, дві квартири в Києві, одну - в Ялті і ще одну - в Москві, загальна вартість яких складає 4,5 мільйона доларів. Житло в Росії та Криму депутат здає в оренду.

Крім того, за інформацією джерела, чиновник є власником більше десятка офшорних компаній, на рахунках яких зберігається близько 8 мільйонів доларів.

Повідомлялось, що ці дані будуть передані правоохоронним органам для подальшого розслідування.

Декларація

Згідно з декларацією за 2018 рік, Олександр Шеремет володіє двома квартирами в Одесі на 42 та 122 кв.м, двома місцями для парковки та невеликим нежитловим приміщенням у місті. 

Їздить на RENAULT KANGOO 2011 року та носить швейцарський годинник марки ULYSSE NARDIN.

За звітний період отримав майже 100 тисяч гривень в якості заробітної плати в компанії “Барбус”, а також більше 200 тисяч гривень - від здачі майна в оренду. Загальний дохід чиновника склав 306 890 гривень.

Має депутат і значні заощадження. Так, він зберігає 17 600 гривень, 364 долари та 220 євро на банківських рахунках, а також 38 700 долларов готівкою.

Дата народження
03 грудня 1976
Країна
Україна
Соцмережі