Дата народження
06 квітня 1973
Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Сидоренко

Український співак і музикант, учасник гурту ТНМК. Музичної освіти не отримував. Також написав три книги. Працював на каналах «Privat-TV» в музичній програмі «RAP-обойма» і «Новий канал» в ранковому шоу «Підйом».

Дата народження: 06.04.1973 р.

Рідне місто: Харків

Олександр Сидоренко також відомий як Фоззі.

Майбутній музикант народився в Харкові, але своє дитинство провів у Євпаторії. З ранніх років він займався спортом, зокрема футболом і дзюдо. Саша мріяв увійти до складу київського «Динамо», але реалізувати це бажання йому так і не вдалося.

Свою трудову діяльність він почав досить рано. Олександр Фоззі Сидоренко працював прибиральником на пляжі, охоронцем, санітаром, страховим агентом, техніком-лаборантом, кіномеханіком, круп'є і журналістом.

Пізніше хлопець переїхав до столиці. Там він вступив у Київський міжнародний університет на спеціальність тележурналіста. Крім того, хлопець навчався 3 роки у двох харківських ВНЗ: в технічному університеті радіоелектроніки і в гуманітарній академії. Музичну освіта Олександр Фоззі Сидоренко так і не отримав.

У 1989-му році він приєднався до групи «ТНМК». У ній Фоззі став автором пісень і вокалістом.

Пізніше Олександ Фоззі Сидоренко випустив два сольних альбоми: «MetaMoreFozzey» і «Mono MetaMoreFozzey». Музичну діяльність він поєднував з кар'єрою на телебаченні. Його медійний старт відбувся в музичному шоу «RAP-обойма» (канал «Privat-TV»). Пізніше він перейшов в ранкову програму «Підйом» («Новий канал»). Також Олександр Фоззі Сидоренко був ведучим програми «Галопом по Європам».

З 2010-го року він вів проект «Великі перегони» (канал «1 + 1»).

У 2009-му році Олександр Фоззі Сидоренко випустив свою першу авторську книгу. Вона отримала назву «Ели воду из-под крана». Пізніше музикант написав ще 4 книги.

У 2017-му році відбувся перший і останній концерт «MetaMoreFozzey» - сольного проекту Фоззі.

Особисте життя

Олександр Фоззі Сидоренко не поширюється про своє особисте життя. Відомо, що музикант перебуває у шлюбі. У подружжя є донька.

Скандали

У 2015-му році Олександр Фоззі Сидоренко потрапив до лікарні. Артистові зробили операцію на обох колінах. Виявилося, що в ході футбольного тренування відбулося зіткнення двох спортсменів-любителів. У результаті, в одного з них - у Фоззі - стався розрив зв'язок.

Те, що сталося, артист сприйняв позитивно. Він зазначив, що тепер з'явилося більше часу для творчості.

У 2017-му році в одному зі своїх інтерв'ю Фоззі розповів, що раніше періодично бився з Фаготом. Причиною служили творчі розбіжності.

Статок

У 2013 році групі «ТНМК» вдалося заробити 300 тис. USD.

Дата народження
06 квітня 1973
Країна
Україна
Соцмережі