Дата народження
28 квітня 1991
Країна
Україна
Соцмережі
1063

Олександр Скічко

Телеведучий, пародист, актор

Дата народження: 28.04.1991 р.

Рідне місто: Черкаси

Творчість - пристрасть Олександра з найменших років. У дитинстві він закінчив музичну школу по класу української сопілки. Пізніше він освоїв гру на саксофоні.

У 12 років Олександр Скічко почав грати в аматорському шкільному театрі. Коли він навчався в 7-му класі, вирішив відправитися на конкурс читців. Там Олександр Скічко завоював перше місце. Ще одна перемога в розмовному жанрі прийшла до нього в 15 років. У результаті своїх старань Олександр закінчив школу із золотою медаллю.

Після він вступив до Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана. Там він навчався на факультеті міжнародної економіки. Проте працювати за фахом йому не довелося.

У 2006-му році Олександр Скічко почав свою кар'єру на телебаченні. Вперше він засвітився на екрані в ролі ведучого молодіжного шоу «Teen-клуб» (канал «OTV»). Через рік він покинув цю посаду.

У 2009-му році Олександр Скічко взяв участь в телеконкурсі «Україна має талант!». Зі своїм номером йому вдалося вийти у фінал. Участь в цьому шоу надихнула Олександра. Після цього він твердо вирішив побудувати кар'єру професійного артиста.

У 2010-му році Олександр Скічко брав участь в російському талант-шоу «Хвилина слави».

Через рік він став ведучим ранкового шоу «Добрий МОНІНГ». Програма виходила на російському каналі «Муз ТВ». Потім він перейшов в українську аналогічну програму «Підйом» («Новий канал»).

У 2012-му Олександр став автором і креативним продюсером шоу «Мачо не плачуть» («Новий канал»). Програма транслювалася рік.

У 2012-му році разом з Валерієм Юрченком він став переможцем на гумористичному фестивалі «Велика різниця».

Після цього Олександр став затребуваним телеведучим. Він також веде радіопередачі та виступає в ролі шоумена на заходах.

У 2017-му році Олександр Скічко став одним з ведучих конкурсу «Євробачення».

Особисте життя

У 20 років Олександр вперше одружився. Його обраницею стала телепродюсер. Наречена була старшою на 10 років. Через два роки цей союз розпався.

З 2016-му році в Олександра зав'язався роман з Єлизаветою Юрушевою, власницею готелю Fairmont Grand Hotel Kyiv. Його нова пасія є дочкою українського мільярдера Леоніда Юрушева.

Під час спільного відпочинку в Дубаї Олександр зробив пропозицію Лізі. Пара тоді прогулювалася біля співочих фонтанів.

У 2017-му році закохані одружилися. Їх весілля пройшло в Грузії.

Медовий місяць молодята провели в Греції.

Статок

Інформація про доходи не розголошується.

Дата народження
28 квітня 1991
Країна
Україна
Соцмережі