Дата народження
10 червня 1987
Країна
Україна
Соцмережі
345

Олександр Стоянов

Український артист балету, прем'єр Національної опери України. Заслужений артист України. Виступає в дуеті із заслуженою артисткою України, примою-балериною Національної опери України - Катериною Кухар. Вони є парою.

Дата народження:
10.06.1987 р.
Рідне місто:
Сімферополь

Олександр Стоянов народився в простій кримської сім'ї. З дитинства він цікавився мистецтвом. Балетом хлопчик зайнявся відносно пізно - коли йому виповнилося 10 років. Через півроку Саша став лауреатом багатьох місцевих конкурсів. На одному з таких його помітив професійний балетний педагог. Він запропонував Сашиним батькам відправити його в балетну школу. Так і було зроблено.

У 1998-му році Олександр Стоянов переїхав до столиці. Там він вступив до Київського державного балетного училища.

Ще в студентські роки Олександр Стоянов почав професійну діяльність. У цей період він виступав в Італії і Японії.

У 2006-му році Саша закінчив навчання та увійшов до складу трупи Національного театру опери і балету. Досить скоро він став солістом. У тому ж році йому запропонували роботу в Санкт-Петербурзі та Берліні, але Стоянов вважав за краще залишатися в Україні.

У 2011-му році почалася насичена гастрольна діяльність Олександра Стоянова. Він їздив по всьому світу в складі Національної опери та інших українських театрів.
У 2015-му році Олександр Стоянов почав поєднувати творчість з роботою концертного директора.

У 2016-му році Олександр Стоянов був удостоєний звання заслуженого артиста України. Влітку того ж року відбувся творчий вечір на честь 10-річчя професійної діяльності прем'єра Національної опери України.

Особисте життя

Олександр Стоянов одружений з примою-балериною Національної опери України - Катериною Кухар. Пара познайомилася ще на початку кар'єри Олександра. Їх звів балет «Лускунчик». З того часу Саша і Катя стали постійними партнерами по сцені, а незабаром - партнерами по життю. Разом вони виконують головні дуетні ролі в багатьох спектаклях. Їх називають найкрасивішою балетною парою Європи. Публіку особливо заворожують Ромео і Джульєтта у виконанні Олександра і Катерини.
У подружжя двоє дітей - син Тимур і дочка Анастасія. Олександр мріє про третю дитину.

Скандали

У 2017-му році Олександр Стоянов зізнався, як обманював організаторів шоу. Артист розповів, що виступав на сцені з травмами та іншими недугами, тільки якщо його партнеркою була улюблена Катя. Він вважає партнерство в танцях дещо інтимним процесом, тому не хоче реалізовувати його ні з ким, окрім дружини. У виставі «Ромео і Джульєтта» він ніколи не погодиться танцювати з іншого артисткою. Але одного разу від такої пропозиції не виходило відкрутитися. Щоб позбутися примусу, Олександр зламав собі руку. Він зазначив, що зламати кістку виявилося не так просто. Проте заради любові можливо все. Отже, Олександр Стоянов залишився зі зламаною рукою з коханою Катею в Києві.

Статок

Точна інформація про доходи артиста пресі невідома.

Дата народження
10 червня 1987
Країна
Україна
Соцмережі