Дата народження
15 лютого 1955
Країна
Україна

Олександр Ткач

Ткач Олександр Олексійович: колишній спецназівець та депутат з душею поета

Ткач Олександр Олексійович - виконавець власних патріотичних пісень. В минулому - військовий, міський депутат, член “Партії регіонів”. Нині - очільник КП “”Херсонміськсвітло”.

1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Компромат

Біографія

Олександр Ткач народився 15 лютого 1955 року. Разом із сім’єю проживає в приміському селищі поблизу Херсона. Займається підприємницькою та громадсько-політичною діяльністю. Крім того, пише та виконує патріотичні пісні, багато з яких можна послухати в YouTube.

Сім'я

Одружений. Дружина захоплюється розведенням квітів, також пише вірші. 

У чиновника троє дітей: дочка та двоє синів (один із них - прийомний). 

Рідний син чиновника Олексій Ткач був помічником нардепа Володимира Сальдо, який більше відомий українцям як одіозний мер Херсона, а також - гендиректором ТОВ “Радіо Херсон”, яке віщало вулицями міста.

Крім дітей, Олександр Олексійович вже має онуків.

Освіта

Навчався в кораблебудівному інституті. Служив в Червонопрапорному Чорноморському Флоті РФ. Був старшиною спецназу воєнно-морских сил СССР.

Кар'єра

Олександр Ткач - радянський військовий. З 1973 по 1976 рік брав участь у низці важливих воєнних операцій у В'єтнамі, Саудівській Аравії, Анголі та інших країнах. Після повернення зайнявся політичною та підприємницькою діяльністю. 

Був депутатом Херсонської міської ради та членом “Партії регіонів”. 

Крім того, писав вірші, які згодом клав на музику. Як виконавець авторських патріотичних пісень неодноразово виступав на місцевій сцені, а також брав участь у міжнародних творчих конкурсах. 

На сьогодні очолює комунальне підприємство “Херсонміськсвітло”.

Компромат

Відмивання державних грошей

За даними “Антикору”, Олександр Ткач на посаді голови КП “Херсонміськсвітло” був причетний до розкрадання бюджетних коштів. 

Так, у 2012 році його підприємство отримало більше 9 мільйонів гривень, з яких 3 мільйони були виділені конкретно на капітальне оновлення зовнішнього освітлення вулиць. 

Однак в ході простої перевірки журналісти виявили, ремонт електромереж був виконаний дуже халатно: старі ліхтарі, відсутність ламп і т.д.

Також представники ЗМІ помітили, що вулиці, на яких знаходяться держустанови (такі як Дніпровське РУВС та ін.), а також прилеглі до них освітлені добре, а ті, що далі - так і залишилися з розбитими ліхтарями, а то й взагалі без них. 

Таким чином кореспонденти припустили, що на “капітальному ремонті” міських електромереж начальник КП “Херсонміськсвітло” та наближені до нього люди “відмили” чималу суму.

Замах на чиновника

У ніч на 27 червня 2014 року невідомі вчинили спробу підпалити сім'ю тодішнього депутата Олександра Ткача.

Так, злочинці закинули в будинок чиновника пляшку з “коктейлем Молотова”. 

На щастя, в польоті запал згас, завдяки чому жителі будинку уникнули вибуху і пожежі. Справу передали на розслідування правоохоронцям. Сам же Ткач був вельми здивований тим, що сталося, адже (за його словами) ворогів не мав.Дата народження
15 лютого 1955
Країна
Україна