Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Цимбалюк

Український бас-оперний співак, член Гамбурзької державної опери. Він дебютував в The Royal Opera на сезон 2013/14, співає Commendatore в Don Giovanni.

Дата народження:
1976 р.
Рідне місто:
Одеса

Олександр Цимбалюк долучений до музики з раннього дитинства. Як пізніше згадували його батьки, немовля Сашу міг заспокоїти тільки симфонічний оркестр. Тоді його бабуся припустила, що хлопчик стане композитором.

Проте Сашу здали на дзюдо, самбо і танці. Олександру не вдалося досягти успіху ні в одному з цих занять. У 5 років він почав навчатися вокалу. З того моменту він більше не бажав розлучатися з музикою і не уявляв себе ні в якій іншій справі.
Займаючись співом, Олександр Цимбалюк паралельно освоював гру на різних перкусійних інструментах. Це ударне мистецтво хлопець осягав спершу в музичній школі, а потім - у музучилищі. Трохи раніше він навчався грі на фортепіано в музичній студії, що функціонує при консерваторії. Але освоєння піаністичного мистецтва не дуже сподобалося Саші. Однак спів виявився йому ближчим.

Серед захоплень Олександра була не тільки музика. У вільний час він любив малювати та складати вірші.

У 1995-му році Олександр Цимбалюк вступив в Одеську національну музичну академію ім. А. В. Нежданової. Там він продовжив осягнення вокального мистецтва. Навчання в музичній академії Олександр завершив у 2003-му році. Свій кар'єрний шлях він почав трохи раніше.

У 2003-му році Олександр Цимбалюк став солістом Одеського оперного театру.
Через рік він увійшов до складу міжнародної оперної студії, яка функціонувала при Гамбурзькій опері. У 2003-му році Олександр Цимбалюк увійшов у постійний склад трупи цього театру. У ньому український співак працював тільки один сезон, до 2004-го року.

У той же період Олександр Цимбалюк виступав на оперних сценах Європи, Японії, США і Канади. Він співпрацював з такими зоряними диригентами, як Зубін Мета, Ріккардо Муті, Едвард Гарднер і багатьма іншими.

У 2015-му році Олександр Цимбалюк вперше заспівав у Національному театрі опери і балету України. Його виступ проходив в рамках проекту «Українські оперні зірки в світі».

Голос Олександра Цимбалюка звучить на багатьох аудіозаписах шедеврів світової класики.

Цей співак володіє унікальним бас голосом, глибина і харизма якого вражає українську та зарубіжну публіку. Олександра називають найкращим басом сучасності.

В його репертуарі понад 90 ролей в оперних п'єсах, які він виконав на сценах «La Scala», «Metropolitan Opera», «Covent Garden» і в інших престижних оперних театрах світу. Однією з найбільш складних ролей він називає персонаж Бориса Годунова.
Олександр Цимбалюк задіяний не тільки в опері. У 2007-му і 2011-му році він виконував Гімн України перед боєм Володимира Кличка.

Особисте життя

Про родину Олександра Цимбалюка пресі не відомо.

Статок

Доходи співака не представлені у відкритих джерелах.

Країна
Україна
Соцмережі