Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Васильчук

Біографія

Олександр Васильчук народився і виріс в Києві. Є молодим і перспективним політиком. Про біографію відомо небагато.

Навчався Олександр в Київському національному університеті торгівлі та економіки (КНТЕУ). У 2008 році закінчив там магістратуру за фахом "експертиза товарів та послуг". Там же отримав другу спеціальність лінгвіста, перекладача англійської мови.

У 2016 році закінчив Національну академію держуправління при Президентові України, де отримав ступінь магістра з управління державними інституціями.

Кар'єра

Ще під час навчання в Київському університеті торгівлі та економіки Олександр Васильчук кілька місяців працював системним адміністратором.

У 2006 році працював в одній з компаній Каліфорнії, США. Через 2 роки влаштувався в Betta Security Company на посаду проджект-менеджера.

З вересня 2008 року по жовтень 2009-го працював у Державному комітеті з технічного регулювання і споживчої політики України.

Потім послідувала діяльність в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, де Васильчук з 2011 по 2015 рік працював в Державному ринковому нагляді.

З 2015 року по теперішній час Олександр є начальником відділу по захисту прав споживачів в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

Досягнення

Отримав гарну освіту. Має досвід роботи в компаніях США. У нинішній час працює в Міністерстві економіки і торгівлі.

Чутки і скандали

У скандалах не помічений.

Статки і джерела доходів

Згідно з електронною декларацією, Васильчук за 2017 рік заробив 286 000 гривень. Ще 775 гривень він отримав від викладацької діяльності і 237 гривень в якості відсотків. Дохід дружини склав 205 000 гривень. Крім цього, вона отримала подарунок вартістю майже 80 000 гривень. У 2016 році Олександр взяв кредит в розмірі 200 000 гривень. Свого житла у нього немає, живуть вони в квартирі дружини.

Особисте життя і сім'я

Олександр Васильчук одружений. Виховує маленьку дочку.

Фото і відео

Країна
Україна
Соцмережі