Країна
Україна
707

Олександр Власов

Біографія

Олександр Власов народився в Донецькій області, в 1972-му році. Навчався в Донецькому вищому військово-політичному училищі.

Кар'єра

На початку своєї кар'єри Власов протягом 2-х років працював на митниці в Миколаєві.

Потім на кілька років відійшов від держслужби, займаючись підприємницькою діяльністю.

У 1999 він приходить працювати в органи СБУ (пробув там до 2010 року).

Потім ще кілька років займав посади в Державній податковій службі, Мінекономрозвитку і Міністерстві доходів і зборів.

З 2016-го очолює Головне управління оперативного забезпечення зони проведення АТО. Крім цього, він керує спецпідрозділом податкової міліції «Фантом», представники якого займалися тим, що контролювали переміщення людей і боролися з незаконним перевезенням товарів в районі кордону з Донецькою і Луганською областями.

У 2017 році його призначають начальником Одеської митниці.

Досягнення

За офіційними даними, Олександр Власов виграв конкурс на посаду глави Одеської митниці.

Чутки і скандали

Після призначення Власова начальником Одеської митниці, в ЗМІ з'явилися масові публікації про причини зміни влади. Кажуть, що між двома групами влади йде справжня війна. З одного боку, митницю намагаються контролювати оточення Порошенко, СБУ і Генпрокуратура, а з іншого - прем'єр-міністр Гройсман, в.о. начальника ГСФ Мирослав Продан і прем'єр-міністр МВС Арсен Аваков. За даними журналістів, Продана "посунули" з метою взяти владу над великими потоками контрабанди, які проходять через митницю. Деякі дані говорять про те, що через процвітання контрабанди скарбниця України щороку втрачає близько 4 млрд. євро, а це приблизно 1/10 всіх доходів держави.

Журналісти програми "Схеми" провели розслідування, в ході якого з'ясували, що при Власові товари можна було оформити на митниці за тарифом зі "знижкою" -30%, а відкат віддати готівкою (а це, на хвилину, 125 $ - 350 $ за тонну).

Статки і джерела доходів

У декларації про доходи за 2016 було сказано, що Олександр Власов переписав на свого 20-річного сина квартиру в столиці площею 135,7 кв.м, ще одну 1-кімнатну квартиру і приватний будинок в Києві площею 230 кв.м з ділянкою. Також Власов-менший володіє паркувальним місцем, яким користується Олександр, і автомобілем Mini Cooper Countryman 2012 р.в. Дружина Інеса володіє двома "маздами" (очевидно, для себе і для чоловіка). Крім цього син Власова в 2016 році став власником 80% акцій підприємства "Сіті-ферма".

Сам же Олександр задекларував дохід на суму майже 333 000 гривен. Також у нього зберігалося 150 000 гривень готівкою (плюс ще 350 000 гривень у дружини) і велика сума в різних валютах на банківському рахунку Інеси. Ще вони дали в борг 100 000 доларів і стільки ж євро.

Особисте життя і сім'я

Олександр одружений, виховує сина.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=lTQEaKg7l4E

Країна
Україна