Дата народження
31 грудня 1957
Країна
Україна

Олександр Захаров

Захаров Олександр Валентинович: депутат Одеської міськради і фахівець у логістиці, якого підозрювали в некомпетентності

Захаров Олександр Валентинович "відзначився" керівництвом компаній, яких підозрювали у підміні вантажів і підробці документів.

Біографія

Захаров Олександр Валентинович народився 31 грудня 1957 року у місті Одеса.

Освіта

Олександр Захаров після закінчення середньої школи №119 вступив до Одеського морського університету. У 1980 році він отримав диплом за спеціальністю «Комерційна експлуатація морського транспорту».

У 2012 році навчався в американському Коледж-Лейк в Чикаго.

Сім'я

Олександр Захаров одружений. Дружину звуть Оксана Слінько. Захаров - батько трьох дітей.

Кар'єра

З 1980 по 1989 рік Олександр Захаров працював у диспетчерській службі в портах Владивостока та Одеси. Потім він три роки очолював відділ зовнішньоекономічних зв'язків державного об'єднання «Промтовари».

У 1992 році заснував і протягом двадцяти років керував холдингом «Поляріс», який займається контейнерними перевезеннями. Керував фірмою “Промтекс”.

Кілька місяців у 2013 році Захаров був консультантом і комерційним директором контейнерного термінала голландського оператора Danube Logistics, яка є власником молдавського порту Джурджулешти.

У вересні 2013 року Олександр повернувся в Одесу і став кризовим менеджером транспортної компанії АМТ. Через пів року Захаров очолив (до квітня 2018 роки) Uni-Laman Group. Група компаній займається перевезеннями.

З березня по жовтень 2014 року обіймав посаду заступника голови Асоціації міжнародних експедиторів України. Тоді ж Захаров став координатором Громадського руху "Ні корупції на транспорті". Деякий час був радником (поза штатом) першого заступника міністра інфраструктури.

У 2017 році Захаров став депутатом Одеської міської ради. Він зайняв місце Олександра Борнякова, який заради навчання в Сполучених Штатах відмовився від депутатського мандата.

У міськраді увійшов до складу депутатської фракції «Об'єднання «Самопоміч» та постійної комісії з питань економічної, інвестиційної політики, торгівлі та інформаційних технологій.

Компромат

Сайт "Волнорез" зазначає, що компанії, якими керував Захаров, "відзначилися" скандалами, кримінальними переслідуваннями і судовими розглядами - підміна вантажів, підробка товарно-транспортних документів і незаконне вивезення вантажів з порту.

Журналісти відзначають, що компетентність Захарова як аналітика і експерта викликає сумніви, якщо почати перевіряти факти і цифри. Представники "Волнореза" стверджують, що інформація, подана ним, не відповідає дійсності.

Декларація

У березні 2019 року Олександр Захаров опублікував електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

Депутат вказав в Одесі дві квартири. Одна, площею у п'ятдесят два квадратних метрів, належить самому Захарову. Другою, у сто шістдесят два "квадрата", він володіє з дружиною на правах спільної власності.

Олександр Захаров має два легкових автомобілі. Honda Stream 2003 року випуску обійшлася йому у п'ятдесят тисяч гривень. Citroen C3 2018 року випуску депутат Одеської міськради придбав за п'ятсот тисяч гривень.

Загальний дохід Захарова за минулий рік склав сто шістдесят шість тисяч гривень. Оксана Слінько отримала двісті двадцять тисяч гривень.

Банківських рахунків у одеського депутата немає. Готівковими коштами Захаров задекларував три тисячі доларів.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

E-mail

Адреса приймальні: 65014, м. Одеса, вул. Єврейська, 13, офіс № 2, телефон (048) 788-83-83.

Години прийому:

кожна 2-я і 4-я середа місяця з 17:00 до 19:00

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=Dar4DaTv7fM 

Дата народження
31 грудня 1957
Країна
Україна