Дата народження
15 листопада 1948
Країна
Україна
Соцмережі
992

Олександр Злотник

Український композитор, народний артист України. Ректор Київського інституту музики імені Рейнгольда Глієра з 2009 року. Його твори: «Пані Ольга», «Гай, зелений гай», «Чуєш, мамо», «Родина», «Маки червоні» та багато інших.

Дата народження:
15.11.1948 р.
Рідне місто:
Тараща (Київська область)

Олександр Злотник з ранніх років тяжів до музики. Так він опинився в Києві, де був відправлений на навчання до музичної школи-інтернату ім. М. Лисенка. Потім він вступив до консерваторії. Там Олександр Злотник освоював гру на баяні та майстерність диригування. Другу вищу освіту хлопець отримав в Одеській консерваторії по класу композиції та теорії музики.

За всю свою кар'єру Олександр Злотник написав близько 1000 творів. Він створював композиції не тільки для естрадних співаків. На рахунку Олександра Злотника безліч саундтреків до кінофільмів, мюзикли, твори для симфонічних оркестрів і хорів. Пісні цього композитора виконують такі зірки, як Іво Бобул, Алла Кудлай, Павло Зібров, Катерина Бужинська та багато інших. З-під його пера вийшли хіти: «Гай, зелений гай», «Вишиванка», «Скрипаль», «Маки червоні», «Музика рідного дому» і багато інших.

У 1977-му році відбувся реліз першої картини, для якої Олександр Злотник створив саундтреки. Стрічка мала назву «Хто за? Хто проти? ».
У 1995-му році на екрани вийшла картина «Репортаж». Після її релізу Олександр заглибився у створення творів для музичних проектів.

У 1996-му році Злотник знявся в телефільмі «Олександра».

У 2003-му році відбулася прем'єра мюзиклу «Екватор», автором музики якого став Олександр Злотник. У постановці взяли участь такі зірки шоу-бізнесу, як Світлана Лобода, Василь Бондарчук, Тіна Кароль та інші. Прем'єра мюзиклу відбулася на сцені Київського академічного театру оперети. В основу сюжету лягла історія 12-річного перебування графа Миколи Миклухо-Маклая в Новій Гвінеї.

Шоу супроводжувалося величезним успіхом. Його постановки збирали повні зали.
Олександр Злотник також займається продюсуванням талановитих співаків. До числа його підопічних відносяться: Дмитро Яремчук, Назар Яремчук (молодший) та Філіп Жмахер.

Композитор займає пост ректора в Київському інституті музики ім. Р. Глієра.
Олександр Злотник є членом Національної спілки композиторів України.
Йому належить безліч творчих нагород і звань.

Особисте життя

Олександр Злотник одружений. Ім'я його дружини - Ольга. Олександр є батьком двох дітей - доньки і сина.

Скандали

Після «Революції гідності» Олександр Злотник відмовився від співпраці з низкою російських артистів. Незадовго до подій на Евромайдані Олександр Злотник працював над створенням пісні для Григорія Лепса. Від угоди довелося відмовитися через політичну позицію співака. З аналогічної причини Злотник відмовився писати саундтреки до фільму Івана Охлобистіна.

Статок

За 2016 рік Олександр Злотник задекларував 828 203 грн особистого доходу.

Дата народження
15 листопада 1948
Країна
Україна
Соцмережі