Дата народження
07 лютого 1975
Країна
Україна
Соцмережі

Олексій Барановський

Барановський Олексій Володимирович: очільник Чернігівської ДФС, який не має власного житла

Барановський Олексій Володимирович - головний фіскал Чернігівщини, який разом з сім’єю живе у маминій квартирі.

1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Новини
6. Декларація

Біографія

Барановський Олексій Володимирович - корінний мешканець Чернігова. Народився він 7 лютого 1975 року.

Особиста сторінка в Фейсбук - https://www.facebook.com/profile.php?id=100023877857295 

Освіта 

Про освіту головного фіскала Чернігівщини інформації в мережі знайти не вдалося.

Сім’я 

Одружений із Барановською Ганною Олександрівною. Відомо, що вона є власником ТОВ "ОПТТРЕЙДІНГ" основний вид діяльності якого неспеціалізована оптова торгівля. 

Спільно подружжя виховує трьох синів: Владислава, Дениса та Радіона.

В декларації Барановський Олексій вказав також свою маму Барановську Людмилу Віталіївну, яка є бенефіціарним власником у ТОВ "МЛП-ДРАЙВ" (основний вид діяльності надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна) та ТОВ "СМУРФИКИ" (роздрібна торгівля іншими продуктами харчування в спеціалізованих магазинах).

Кар’єра

Кар’єрний шлях Барановського Олексія Володимировича почався у 1994 році, тоді він влаштувався працювати в податкову службу (працював у відділі боротьби з легалізацією доходів, отриманих злочинним шляхом, обласного апарату), а згодом ( з 1999 року) працював в органах податкової міліції, де обіймав посаду заступника начальника.

Відомо, що у 2015 році в складі добровольчого батальйону «Фантом» Барановський Олексій Володимирович проходив військову службі в зоні проведення антитерористичної операції. Служив під Донецьком, на контрольно-пропускному пункті «Георгіївка», боровся з незаконним переміщенням зброї та контрабанди. 

Уже в червні 2015 року він обійняв посаду начальника відділу внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Миколаївській області, на якій пробув до лютого 2016 року. Потім два місяці виконував обов’язки начальника Головного управління ДФС у Чернігівській області. 

У березні 2016 року його було призначено начальником Головного управління ДФС у Чернігівській області.

Новини

У гучних скандалах чи корупційних схемах Барановський Олексій Володимирович не фігурував.

Декларація

За даними декларації, яку Барановський Олексій Володимирович подав у березні 2019 року, його мати Барановська Людмила Віталіївна володіє двома квартирами в Чернігові (44,70 та 71,69 м. кв), право користування якими мають всі члени сім’ї Олексія. Сам же очільник Чернігівської ДФС володіє лише земельною ділянкою в селищі Іванівка, площа якої 1000 м. кв.

Дружина ж володіє квартирою в 127,68 м.кв, яка знаходиться також в Чернігові, однак на момент подання декларації вказується як об'єкт незавершеного будівництва. 

Автомобільний парк подружжя складається лише з одного автомобіля: RENAULT TRAFIC 2010 року випуску придбаний за 110 тисяч гривень у 2013 році. Автівка зареєстрована на дружину Олексія, однак він має право користування. 

Заробітна плата Олексія на основному місці роботи склала 299 тисяч 845 гривень. Дружина принесла в бюджет сім’ї 1 мільйон 459 тисяч 525 гривень (дохід від заняття підприємницькою діяльністю). Ще 17 тисяч 820 гривень Ганна отримала у якості допомоги при народженні дитини. 

Із грошових активів Барановський Олексій Володимирович вказав 450 тисяч гривень, які готівкою зберігає дружина та 47 тисяч 346 гривень - рахунок в банку, який відкритий на його прізвище. Окрім цього, фіскал вказав у декларації кошти позичені третім особам - 240 тисяч гривень. Дата народження
07 лютого 1975
Країна
Україна
Соцмережі