Дата народження
08 вересня 1964
Країна
Україна
Соцмережі

Олексій Ботвінов

Український піаніст, Народний артист України. Вважається одним з найкращих у світі виконавців музики Рахманінова. 

Дата народження:
08.09.1964 р.
Рідне місто:
Одеса

Олексій Ботвінов вважається одним із кращих у світі виконавців творів Д. Рахманінова У репертуарі піаніста понад 30 концертів для фортепіано з оркестром.
Олексій народився в музичній сім'ї. Його батько Іван Ботвінов був композитором і музикознавцем. Мати Віра Бєляєва була піаністкою і концертмейстером в Одеській консерваторії. Власне, з ранніх років маленький Льоша навчався музики та купався у творчій атмосфері.

У 19 років він став наймолодшим переможцем всесоюзного конкурсу ім. Рахманінова. Відтоді почала множитися слава Олексія Ботвінова. Далі піаніст отримав світове визнання. Музикант веде активну концертну діяльність.

Особисте життя

Олексій Ботвінов одружений. Його дружина Олена є директором фестивалю «Odessa Сlassics». У подружжя є син Михайло (2013 р. н.).

Олексій Ботвінов протягом деякого часу жив за кордоном, але зараз разом з родиною мешкає в Одесі.

Скандали

У 2013-му році Одеська філармонія потрапила в гучний скандал. Причиною послужило звільнення Олексія Ботвінова.

Як з'ясувалося, керівництво філармонії вирішило прогнати зі своїх стін всесвітньо відомого музиканта. За повідомленнями інсайдерів, підґрунтям конфлікту став трудовий договір, який Олексій Ботвінов перестав виконувати. Звільнення зірки також підтримало обласне управління культури.

У бесіді з журналістами чиновники запевнили: Олексія звільняти не будуть, його лише переведуть на іншу форму взаємодії. У філармонії піаніст не справлявся зі своїми обов'язками, які прописані в контракті. Зокрема, музикант не виконував трудову норму через активну гастрольну діяльність. Тому його вирішили зняти з повної ставки та перевести на гонорарну форму фінансових відносин.

Пізніше в руки журналістів потрапила трудова книжка світової зірки. З'ясувалося, що Олексій Ботвінов трудився в філармонії на пів ставки, за що щомісяця отримував 700 грн.

Сам же піаніст вважає, що звільненням керівництво філармонії покарало його за непослух.

Менеджер артиста Олена Зозуля розповіла, що проблеми з філармонією почалися після концерту Ботвінова, який пройшов біля Воронцовської колонади. На подію прийшли близько 2000 осіб. Ймовірно, дирекцію філармонії обурило, що така кількість глядачів не відвідала їхній заклад. У результаті керівництво філармонії та представники обласного управління культури звинуватили музиканта в тому, що він організував власний концерт без їх дозволу.

Олена також зазначила, що Олексія вельми роздратувало звільнення. Тепер, якщо він захоче провести шоу в Філармонії, йому доведеться орендувати зал, що помітно позначиться на вартості квитків.

Шум скандалу долинув до губернатора Одеської області Едуарда Матвійчука. Він розпорядився, щоб обласне управління культури відновило Олексія Ботвінова на посаді. Він також підкреслив, що такі люди, як Ботвінов, потрібні Одесі.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\07 июль\22-26.07\25.07\Алексей Ботвинов.jpeg


Дата народження
08 вересня 1964
Країна
Україна
Соцмережі