Дата народження
04 вересня 1977
Країна
Україна
Соцмережі
267

Олексій Чернишов

Чернишов Олексій Михайлович: крупний бізнесмен та інвестор, який став очільником Київської області

Чернишов Олексій Михайлович - підприємець та губернатор Київщини, якого пов'язують з Ігорем Коломойським і Олександром Фельдманом.

Біографія

Чернишов Олексій Михайлович народився 4 вересня 1977 року у місті Харків.

Освіта

У рідному місті Олексій отримав два дипломи про вищу освіту: економіста (1999) і юриста (2002).

Після отримання першої освіти Чернишов продовжив навчання за кордоном. Він відправився в американський штат Пенсильванія, де пройшов програму з управління проєктами на базі компанії «Westinghouse».

Сім'я

Олексій Чернишов одружений. Дружину звуть Світлана. Вона - кандидат філологічних наук і доцент кафедри іноземних мов історичного і філософського факультетів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У подружжя Чернишових двоє синів: Михайло та Іван.

Кар'єра

Ще студентом Олексій Чернишов почав працювати у продуктовій компанії, яка займається розробкою і впровадженням промислових програмних рішень (Telesens). На початку "нульових" Олексій реалізував кілька проєктів у сфері комерційної нерухомості та девелопменту.

З 2004 до 2013 року Чернишов обіймав керівні посади у концерні АВЕК, який належить одному з найвпливовіших харків'ян - бізнесменові і політику Олександру Фельдману. Чернишов спочатку був заступником президента з розвитку, потім він очолив концерн, а також обіймав посаду голови наглядової ради.

У 2012 році Чернишов створив власну інвестиційно-девелоперську компанію Eastgate Development. Вона займалася великими проєктами комерційної нерухомості, залученням закордонних інвестицій в країну.

Через два роки з'явилася ще одна інвестиційна компанія - VI2 Partners зі штаб-квартирами в столицях України та Австрії. У тому ж році заснована Kyiv Vision Foundation, яка крім залучення інвестицій, підтримує і популяризує українську культуру і сучасне мистецтво.

Також Олексію Чернишову належать компанії "АМ Проперті Груп" (покупка і продаж власного нерухомого майна), Cornicularius Limited (Кіпр) і Fashion Retail LTD (Британські Віргінські острови) і половина компанії "Блум Девелопмент". Чернишов - голова наглядової ради бізнес-асоціації Український клуб нерухомості.

У жовтні 2019 року бізнесмен та інвестор став ще й чиновником. Президент Зеленський призначив Чернишова київським губернатором.

Компромат

Олексія Чернишова ЗМІ називають близьким партнером відразу декількох впливових персон в українському політикумі. Так, новий губернатор Київської області "є давнім соратником народного депутата з "Опозиційної платформи - За життя" Олександра Фельдмана. Раніше Чернишов навіть очолював концерн, який заснував Фельдман".

Нового губернатора пов'язують і з олігархом Ігорем Коломойським. Журналіст і колишній парламентарій Сергій Лещенко стверджує, "що Коломойський нібито вже зустрічався з Чернишовим і погодив його кандидатуру".

Декларація

У жовтні 2019 року у якості претендента на посаду голови Київської області Олексій Чернишов опублікував декларацію за минулий рік.

У Києві він володіє квартирою (206 кв.м). У селі Романків на Київщині Чернишову належить земельна ділянка (1412 кв.м.) та житловий будинок (330.2 кв.м.). Світлана Чернишова у Нікополі на Дніпропетровщині має квартиру (45,9 кв.м.)

З цінного рухомого майна подружжю Чернишовим належить годинники у кількості (наручні і настінні) тринадцяти штук, ювелірні вироби - сім комплектів, колекція картин: живопис ХХ століття (30 одиниць) та дві колекції книг.

Олексій пересувається на автомобілях Land Rover Range Rover Autobiography і Mercedes-Benz S 500 4MATIC, Світлана - на Skoda Octavia A5 і Land Rover Range Rover.

За 2018 рік Олексій Чернишов заробив 21,8 мільйона гривень, його дружина - 4,2 мільйона гривень. У банках новий очільник Київщини зберігає 197 тисяч гривень, 1,3 тисячі доларів і 60 тисяч євро. У його дружини на рахунках є 59 тисяч гривень і 28,8 тисячі євро.

Готівкою Олексій Чернишов задекларував 750 тисяч євро. У Світлани Чернишової - 115 тисяч доларів. Позичив бізнесмен 6,1 мільйона гривень.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=E6L6cFzrWeE 

Дата народження
04 вересня 1977
Країна
Україна
Соцмережі