Дата народження
26 травня 1976
Країна
Україна
Соцмережі
151

Олексій Голобуцький

Український політолог, політтехнолог, незалежний експерт. Входить в десятку найбільш цитованих експертів-політологів в Україні. Одружений, живе в Києві.

Біографія

З'явився на світ 26.05.1976 року в Києві. Виріс в інтелігентній родині професора історії В. Голобуцького.

Диплом отримав у 2001 році у Львівському університеті імені Івана Франка.

Кар'єра

Після школи працював в адміністрації Української республіканської партії. З 1993 по 1995 роки в рамках роботи в молодіжній філії партії видавав журнали «Політика Плюс» і «Смолоскип».

У 1996 році вступає до ради політичної партії «Молода Україна».

Два роки обіймає посаду заступника голови громадської організації «Зарево» - студентського всеукраїнського об'єднання. Паралельно співпрацює з фондом «Українська перспектива» і керує проектом «Фонд сприяння правовим і політичним реформам».

У 1997 році стає на чолі журналу «Молода Україна». Під час виборів мера Києва очолював аналітичний відділ штабу одного з кандидатів.

З 1999 року входить до ради громадського об'єднання «Молода Україна».

Стає заступником директора Інституту інформаційного суспільства в 2001 році. Через рік займає пост заступник директора «Агентства моделювання ситуацій».

Досягнення

Аудиторія персональної сторінки Олексія Петровича Голобуцького в соціальній мережі Facebook складає більше сорока восьми тисяч читачів.

З 1996 по 2004 роки випустив вісім книг, присвячених політичному устрою України та його аналізу.

Чутки і скандали

У 2018 році опублікував статтю з критикою відомого боксера Олександра Усика, називаючи його псевдопатріотом і «малоросом».

Згадується в опублікованому хакерами листуванні Президента Петра Олексійовича Порошенка з політичним технологом Медведєвим. Зміст листування зводиться до вказівок щодо реагування на згадку тих чи інших подій в ЗМІ.

Джерело доходу і статки

Працює в аналітичному центрі, який готує інформаційні звіти і проводить соцопитування. За бажанням замовника експерти можуть створити той чи інший імідж у пресі, забезпечити підтримку програми на виборах або організувати проведення заходів щодо підвищення впізнаваності клієнта. Пише аналітичні статті для провідних ЗМІ та інтернет-видань.

Особисте життя і сім'я

Дружина - Ганна Голубуцька. Виховують доньку Вікторію.

Фото і відео

Світлина від Алексея Голобуцкого.

https://112.ua/video/aleksey-golobuckiy-polittehnolog-gost-112-ukraina-25112017-254722.html
Дата народження
26 травня 1976
Країна
Україна
Соцмережі