Дата народження
16 вересня 1980
Країна
Україна
Соц.мережі
432
Олексій Гончаренко

Політик, народний депутат України. Член фракції Блоку Петра Порошенка. З 2005 по 2014 рік був членом «Партії регіонів», агітував за надання російській мові статусу державної. Одружений, виховує сина.

Біографія

Олексій Гончаренко - корінний одесит. Народився в 1980 році в родині екс-мера Одеси Олексія Костусєва. Політик носить прізвище матері, бо його батьки розлучилися, коли син був маленьким. Після школи вступив до Медичного університету рідного міста. Деякий час працював медбратом. Олексій Гончаренко має диплом у сфері економіки та менеджменту, отриманий в російській Академії народного господарства.

Кар'єра

Олексій Гончаренко став політиком у 2002 році, коли вступив в «Партію Зелених». У 2005 році потрапляє до складу міської ради Одеси. Пізніше у 2007 році Гончаренко очолює місцеву комісію з реформування міської структури.

У 2010 році Олексій Гончаренко стає заступником голови Одеської обласної ради.

Рання політична кар'єра Олексія Гончаренка проходить під «крилом» Партії регіонів, яку він залишає після «Євромайдану».

Досягнення

Олексій Гончаренко є членом парламенту з 2014 року. 

Чутки й скандали

Широку популярність Олексій Гончаренко отримав у 2015 році, коли вирішив нагородити пілота ВМС Туреччини, який збив російський винищувач в Сирії.

Також у 2015 році був затриманий в російській столиці під час пам'ятної ходи на честь вбитого Бориса Нємцова.

У 2016 році знову потрапив в скандал. Так, Олексій Гончаренко хотів стати міністром охорони здоров'я, порушуючи процедуру українського парламенту.

Відносно Олексія Гончаренка було порушено кримінальну справу за підозрою в сепаратизмі. Народний депутат Мосійчук запросив перевірити інформацію про те, що Гончаренко співпрацював з ФСБ і «просував концепцію Русского мира» в рідній Одесі.

У 2017 році з'явилася інформація про викрадення народного депутата. Пізніше з'ясувалося, що Гончаренко викрадений не був, а інформація про інцидент була інспірована в рамках спецоперації.

Також звинувачувався в оскверненні фрагмента Берлінської стіни. Під час перебування в Німеччині, депутат зробив графіті на пам'ятнику, що є адміністративним правопорушенням.

Статки та джерела доходів

Раніше Олексій Гончаренко заявляв, що отримав 700 тисяч доларів від свого тестя - співробітника російського «Газпрому». Однак, в даний момент декларує лише заробітну плату - близько 300 тисяч гривень. Депутат також має 177 тисяч гривень, 54 тисяч євро в банках і 45 тисяч доларів готівкою. Гончаренко володіє квартирами в Києві та Одесі.

Особисте життя і сім'я

Олексій Гончаренко перебуває у шлюбі з Ольгою Гончаренко. Подружжя має сина, також названого Олексієм. Батьки нардепа - видатні одесити. Мати політика працювала в Одеському порту, а батько був мером Одеси.

Дата народження
16 вересня 1980
Країна
Україна
Соц.мережі