Дата народження
14 січня 1971
Країна
Україна
Соцмережі

Олексій Горін

Горін Олексій Едуардович: одеський депутат-"опозиціонер", що не визнає Росію агресором

Горін Олексій Едуардович - депутат міськради, який не проголосував за визнання Росії країною-агресором.

Біографія

Горін Олексій Едуардович народився 14 січня 1971 року в місті Одеса.

Освіта

Диплом інженера Олексій Горін отримав у 1993 році після закінчення Одеського інституту інженерів морського флоту.

Сім'я

Дружину Олексія Горіна звуть Наталя (1971 року народження). Освіту також отримала в Одеському інституті інженерів морського флоту.

У Олексія і Наталії є двоє дітей. У 1992 році народилася дочка Катерина. Вищу освіту вона отримала у Новій академії образотворчих мистецтв (Мілан). За інформацією з соціальних мереж, дочка Горіна живе в Італії, де працює фотографом. У 2005 році у Горіних народився син Едуард.

Кар'єра

З 1993 по 2001 рік Олексій Горін був співробітником спільного підприємства «Ладаекспорт-Юг». Компанія займалася ремонтом і обслуговуванням автомобілів. Горін спочатку очолював службу сервісу, а потім був начальником відділу продажів.

Наступним місцем роботи Горіна став ТОВ "Інтерсервіс", де він обіймав керівні посади протягом одинадцяти років (2001-2012).

З 2012 року він є фізичною особою-підприємцем. Основні види діяльності: технічне обслуговування і ремонт автотранспортних засобів, оптова торгівля деталями для автотранспортних засобів, роздрібна торгівля деталями для автотранспортних засобів.

У 2015 році Горін увійшов до складу Наглядової Ради Одеського автоскладального заводу. У тому ж році він став депутатом Одеської міської ради від "Опозиційного блоку". Горін переміг на п'ятдесят першому мажоритарному окрузі (Суворовський район).

У міськраді депутат - член фракції "Опоблоку" і постійної комісії міськради з питань економічної, інвестиційної політики, торгівлі та інформаційних технологій.

Компромат

Олексій Горін в лютому 2016 роки не голосував у Одеській міській раді за визнання Росії агресором.

Декларація

У березні 2019 року Олексій Горін опублікував електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

Депутат Одеської міської ради задекларував дві квартири. Одна, площею в п'ятдесят один квадратний метр належить самому Горіну. Другою, сто тридцять один "квадрат", володіє його дружина.

Одеський депутат і підприємець пересувається на Volkswagen Polo 2011 випуску. На Наталю Горіну записана Chevrolet Malibu 2017 року випуску, вартістю в дев'яносто сім тисяч гривень.

Подружжя Горіних - власники акцій ЗАТ "Одеський автоскладальний завод".

Депутату належать тридцять три відсотки ТОВ "Інтерсервіс", дев'ять відсотків ТОВ "Початок" і п'ятдесят відсотків ТОВ "Авантаж".

Олексій Горін - кінцевий бенефіціар ТОВ "ОДАЗ-АВТО" та ПАТ "Одеський автоскладальний завод".

Загальний дохід "опозиціонера" ​​за минулий рік склав вісімсот двадцять чотири тисячі гривень. Наталія Горіна отримала шістдесят сім тисяч гривень.

Банківських рахунків і готівки Горін не задекларував. Зате вказав суму, позичену третім особам - 2,369 мільйона гривень.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

Адреса приймальні: 65003, м. Одеса, вул. Отамана Чепіги, 29, 2 поверх, кабінет №15, телефон (048) 798-95-13.

Години прийому:

- депутатом: перший вівторок місяця з 15:00 до 17:00

- помічником (ми) депутата: щовівторка з 15:00 до 17:00.

Дата народження
14 січня 1971
Країна
Україна
Соцмережі