Дата народження
05 квітня 1979
Країна
Україна
Соцмережі

Олексій Єреміца

Єремиця Олексій Миколайович: хімік-фармацевт, якого підозрювали в будівельних аферах

Єремиця Олексій Миколайович "відзначився" декількома будівельними аферами на мільйони гривень.

Біографія

Єремиця Олексій Миколайович народився 5 квітня 1979 року в місті Одеса.

Освіта

Після закінчення одеської школи №86, Олексій Єремиця вступив у національний університет ім. І.І. Мечникова. У 2001 році отримав диплом хіміка-фармацевта.

Протягом двох років (1999-2001) вивчав економіку і суспільне управління в університеті Джонса Хопкінса (місто Балтимор, штат Меріленд, США).

У 2009 році Олексій отримав диплом держуправлінця в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України.

Сім'я

Єремиця розлучений. Має трьох дітей.

Кар'єра

У 2000 році Олексій був медичним представником фармацевтичної компанії «Гедеон Ріхтер» в Одеській області. З 2002 року по 2005 рік Єремиця обіймав керівні посади в юридичній фірмі «Право» та агентства «Легіон».

З 2006 по 2010 рік він був заступником голови Одеської обласної ради, яким тоді був Микола Леонідович Скорик. Одночасно з цією посадою Єремиця був помічником народного депутата п'ятого скликання Верховної Ради "регіонала" Ігоря Олександровича Мітрошкіна. Працював на громадських засадах.

З 2010 року по 2015 рік працював у Одеській обласній раді і в Одеській обласній державній адміністрації. У тому ж 2015 році із липня по листопад Олексій Єремиця був комерційним директором в будівельно-інвестиційній компанії «Комфорт».

Деякий час був безробітним, а потім став фізичною особою-підприємцем.

З 2000 року Єремиця займається громадсько-політичною діяльністю. Протягом десяти років (до 2010 року) очолював громадську організацію «Комітет молодіжних організацій міста Одеси». У тому ж 2000 році він став керівником програми «Тиждень молодіжного самоврядування» (до 2004), а з 2001 - був членом Молодіжного виконавчого комітету. Два роки (2002-2004) - входив до складу міської територіальної виборчої комісії.

Як член Партії регіонів (з 2014 року - "Опозиційного блоку") брав участь у парламентських (два рази) і місцевих виборах (три рази). У Верховну Раду Єремиця жодного разу обраний не був. Зате в Одеську міську раду, починаючи з 2006 року він обирався тричі.

У сьомому скликанні міськради (з 2015 року) він входить до фракції "Оппоблока" (секретар) і постійної комісії з питань землеустрою та земельних правовідносин.

Компромат

За інформацією видання "368.media" Олексій Єремиця причетний до "розпилу" сорока двох мільйонів гривень.

У 2012 році в тендері на будівництво школи в селі Бурдовка перемогла компанія "Комфорт", очолював яку Єремиця. Спершу було виділено сорок два мільйони гривень. Через два роки кошторис зріс на десять мільйонів. Але вже через рік тендер на будівництво навчального закладу судом було оголошено незаконним.

З'ясувалося, що «Комфорт» заклав в пропозицію недостовірні дані. Так виявилося, що у компанії немає свого обладнання. Замість ста п'ятдесяти співробітників в "Комфорт" в реальності працював тільки один директор.

Школа так і не була побудована, а гроші, виділені на неї, канули у Лету.

Також, за інформацією, якою володіє видання "368.media", Єремиця є реальним власником компанії «Градо-Строй». Ця компанія брала участь в тендері на реконструкцію будівлі Всесвітнього клубу одеситів. Однак, там сума була більш скромною і склала 4,5 мільйона гривень. Ще раніше «Градо-Строй» удружив місту, відремонтувавши майже за 14 мільйонів гривень дитячу поліклініку №7.

Як зазначає сайт "Skelet-info" компанія «Градо-Строй», якою насправді володів Олексій Єремиця з 2010 року перемогла у тендерах міськради і облради на суму майже в сто тридцять мільйонів гривень.

Декларація

У березні 2019 року Олексій Єремиця опублікував електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

Депутат задекларував дві квартири в Одесі. Там же у нього знаходиться офіс. Однією квартирою він володіє у спільній власності.

Олексій Єремиця має два легкових автомобілі Mercedes B-класу і Volkswagen Jetta, один вантажний автомобіль Mercedes Sprinter і два мотоцикли BMW.

Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю приніс Єремиці у 2018 році триста вісімдесят тисяч гривень. Дивіденди - ще шістнадцять тисяч.

У банку депутат зберігає сто сорок сім тисяч гривень. Готівковими коштами він має тридцять тисяч доларів та чотирнадцять тисяч євро.

Двадцять тисяч доларів Олексій Єремиця задекларував як коштами, позиченими третім особам, триста дев'яносто п'ять тисяч гривень - в якості криптовалюти.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

E-mail

E-mail

Адреса приймальні: 65049, м. Одеса, Адміральський проспект, 23, телефон (048) 796-20-68.

Години прийому:

- депутатом: останній вівторок місяця з 15.00 до 17.00

- помічником (ми) депутата: понеділок - субота з 10.00 до 14.00; середа з 10.00 до 18.00.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=W3M_CAB7azg 

Дата народження
05 квітня 1979
Країна
Україна
Соцмережі