Країна
Україна
Соцмережі
727

Олексій Калініченко

Біографія

Народився і виріс в Києві. В 90-х роках закінчив училище.

Кар'єра

У 2008 році спільно з дружиною і Романченко Анатолієм Борисовичем заснували благодійний фонд "Сучасні традиції української державності".

Є одним з авторів інтернет-представництва політичної партії Віктора Медведчука «Український вибір - право народу».

Виступає в якості політичного аналітика в ефірі телеканалу «112».

Розміщує друковані матеріали на сторінках опозиційних інтернет-видань «Комітет порятунку України», «Опозиційний голос правди», «Голос UA», незалежної платформи видання «Кореспондент».

Досягнення

За оновленнями новин на особистій сторінці Олексія Калиниченко в соціальній мережі Facebook стежать близько однієї тисячі користувачів.

Чутки і скандали

Співзасновник благодійного фонду, Анатолій Романченко, в 2015 році балотувався до Київської обласної ради від соціалістичної партії. Також він є співорганізатором ще двох громадських організацій: Київської обласної політичної партії «Соціалісти» та громадської організації «Спілка молодих фахівців».

У 2016 році в ефірі відео-блогу Юрія Кота «Дисидент», коментував протестні події 20 лютого словами про те, що в масах сильні антиєврейські настрої, що країни Заходу давно вважають Крим територією Російської Федерації, а також, що місцеві жителі Кримського півострова з нетерпінням зустріли окупацію. Заявив про те, що людині з проросійськими поглядами працювати і вести бізнес в Україні неможливо і рівень життя різко впав. При цьому згадав, що часто буває в ресторанах і кафе з сім'єю і друзями.

Стан і джерело доходу

Є співзасновником в трьох компаніях, які торгують будівельними матеріалами: ТОВ «Дублет» (2001) внесок в фонд 12 500 грн (фігурує в кримінальній справі від 2015 року з ухилення від податків шляхом створення фіктивних юридичних осіб фірмою «Перша будівельна компанія»), ТОВ «Десна -Дніпро» (2007) внесок в фонд 40 800 грн, ТО«³ста-трейд»(2013), внесок до фонду 1 200 грн.

У 2007 році виступив співзасновником будівельної компанії ТОВ «Лімекс» (особистий внесок в статутний фонд - 10 500 грн).

Особисте життя і сім'я

Одружений з Калиниченко Оксаною Анатоліївною.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=VzXnYGkiAC8

Країна
Україна
Соцмережі