Дата народження
03 серпня 1964
Країна
Україна
Соцмережі
872

Олексій Кирющенко

Російський актор українського походження, кінорежисер, сценарист і продюсер.

Дата народження:
03.08.1964 р.
Рідне місто:
Харків

Закінчивши школу, Олексій Кирющенко переїхав до Дніпропетровська. Там він вступив до Дніпропетровського театрального училища. Після третього курсу Олексій поїхав до Москви. Освіту він продовжив у Щукінському театральному училищі на акторсько-режисерському факультеті.

У 1991-му році Олексій Кирющенко почав кар'єру актора. Протягом 10-ти років він перебував у трупі театру ім. Вахтангова. Цю діяльність Льоша поєднував з роботою режисера в театрі на Таганці, в театрі ім. Рубена Симонова і театрі «Співдружність акторів Таганки».

У 2001-му році Олексій Кирющенко став художнім керівником в московському театрі комедії.

У 2004-му році він почав працювати кінорежисером. Його дебютним проектом став серіал «Моя прекрасна няня».

У 2007-му році Олексій Кирющенко виступив як сценарист стрічки «Пригоди солдата Івана Чонкіна». Його наступною сценарною роботою виявився багатосерійний фільм «Між нами дівчатками». Цей серіал також став першим продюсерським досвідом Льоші.

Його відомої української роботою є серіал «Слуга народу». Олексій був режисером цього проекту.

З тих пір Кирющенка почали активно залучати до українських проектів. Проте будинок режисера залишається в Росії.

Особисте життя

Олексій Кірющенко кілька разів був одружений.

Його першим коханням стала Оксана Байдаченко. Дівчина навчалася разом з Олексієм в Дніпропетровському театральному училищі. У пари був дуже ніжний і трепетний роман. Льоша і Оксана разом переїхали в Москву. Там обидва стали заможними акторами. У російській столиці закохані одружилися. Але їхні почуття виявилися невічними. Згодом пара розлучилася.

У Олексія є троє дітей від різних жінок.

У 1987-му році на світ з'явилася дочка Дарина.

У 1994-му році від актриси Ірини Васевої в Олексія народився син. Хлопчика назвали Василем.

У 2018-му році народилася дівчинка Даміана.

У 2017-му році Олексій Кирющенко став дідусем. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook. Онуку назвали Василисою.

Скандал

У 2016-му році зловмисники пограбували автомобіль Олексія Кирющенка. Інцидент стався в Москві на Садовому кільці. Грабіжники забрали творчі записи та ноутбук зі сценаріями майбутніх фільмів.

Статок

Інформація про доходи прихована. Незважаючи на популярність і високу затребуваність Олексія Кирющенка, журналісти не визначили його фінансовий стан.

Дата народження
03 серпня 1964
Країна
Україна
Соцмережі