Дата народження
18 липня 1973
Країна
Україна
Соцмережі

Генеральний директор виборчого комітету, історик, журналіст, політолог

Дата народження:
18.07.1973 р.
Рідне місто:
село Романківці (Черкаська область)

Олексій Кошель — історик за освітою.

Свою кар'єру він почав у 1996-му році як прес-секретар виборчого комітету. У 2014-му році він очолив цю організацію.

Крім того, Олексій працював аналітиком в Адміністрації Президента (2005 рік), журналістом і викладав політологію.

Особисте життя

Олексій Кошель не поширюється про своє особисте життя.

Цитати

Передвиборчі перегони перетнуть весь 2019-й рік. Чого чекати від охочих піти в президенти та потрапити в Парламент?

За словами Кошеля, прийдешні вибори будуть принципово відрізнятися від попередніх. Багато політиків розгорнули передвиборчі кампанії ще навесні 2018-го року. Від них не стали відставати політтехнологи Кремля. Яскравим прикладом служить педофільський скандал в «Артеку», який неабияк забруднив репутацію окремих депутатів. Як зазначає Олексій Кошель, російські PR-ники діють за принципом: чим колосальніша і абсурдніша брехня — тим вона правдоподібніша, головне — щоб про неїговорили з усіх каналів. Тому кремлівські провокації “прикрасять” всі передвиборчі перегони. Оскільки у 2019-го році українці мають обирати не тільки президента, але також новий склад Парламенту і мерів, нашим співгромадянам доведеться потренувати стійкість до медійних фальсифікацій.

Зрозуміло, маніпуляціями в ЗМІ уряд РФ не обмежиться. Політолог не виключає, що деякі виборчі дільниці можуть бути заблоковані через помилкові повідомлення про заміновані будівлі та під іншими приводами. Цілком не виключено, що до провокацій будуть залучені тітушки.

Що стосується поведінки кандидатів на місця в великій політиці — вона не буде значно відрізнятися від попередніх виборів. Політики продовжують практикувати різні способи підкупу виборців. На президентських виборах часто наймають персонал для проведення соцопитування. Як показує практика, потім ці люди голосують за політсилу, яка їх найняла. Тому, таке працевлаштування також можна розцінювати як підкуп.

Подарунки в дитсадках і школах, харчові набори більш актуальні на парламентських виборах. Без них не обійдуться і в цьому році.

Ще одним примітним моментом є той факт, що багато політиків не знімають свої агітаційні плакати в період, коли агітація повинна бути зупинена. Таким чином потенційні гаранти Конституції та законодавці порушують закони України. На виборах-2019 в передвиборчу кампанію, що включає підкупи, кандидати інвестують 80-100 млн USD. Деякі претенденти на президентський пост стануть відомі перед самими виборами. Таким чином їм вдасться зам'яти інформацію про джерела доходів.

Щоб протидіяти такому політичному хамству, виборці повинні відповідно реагувати на нього. Бойкоти, протести та непідтримка на виборах — кращий інструмент, який змусить політика діяти відповідно до закону — констатує Олексій Кошель.

Статок

Олексій Кошель не публікує інформацію про свої доходи.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\03 март\18-22.03\18.03\Алексей Кошель.jpg


Дата народження
18 липня 1973
Країна
Україна
Соцмережі