Дата народження
13 листопада 1987
Країна
Україна
Соцмережі

Олексій Красов

Красов Олексій Ігорович: підприємець та девелопер, який став “слугою народу”

Красов Олексій Ігорович, будучи юристом і підприємцем, у липні 2019 року обраний народним депутатом Верховної Ради 9-го скликання від "Слуги народу". Перед виборами його опонент намагався вкрасти у нього голоси, перефарбувавшись у партійні кольори Зе! команди.  

Біографія 

Красов Олексій Ігорович корінний харків’янин. Народився 13 листопада 1987 року. 

Офіційна сторінка в Фейсбук - https://www.facebook.com/sluganarodu.krasov

Особиста сторінка в Фейсбук - https://www.facebook.com/krasovalexey

Інстаграм - https://www.instagram.com/sluganarodu.krasov/

Особистий сайт - https://180.sluganarodu.ua/

Сім’я

На особистій сторінці в мережі Фейсбук новообраний “слуга народу” вказав, що одружений

Відомо, що його обраниця Марія Красова родом із Харкова, закінчила Харківський національний економічний університет за спеціальністю “Облік та аудит”. Разом подружжя виховує сина. 

Освіта

Красов Олексій Ігорович має три вищі освіти. У Харківському національному університеті радіоелектроніки він освоїв “програмну інженерію” та “економічну кібернетику”. А вже в Харківському національному університеті внутрішніх справ отримав юридичну освіту. 

Кар’єра

Про кар’єрний шлях Красова Олексія Ігоровича мало що відомо. У своїй біографій він вказав, що був керівником різних підприємств, які спеціалізувалися на будівництві та управлінні нерухомістю, однак, де саме керував Олексій Красов невідомо.

На офіційному сайті “Слуги народу” вказано, що нині він працює на посаді директора компанії в сфері управління нерухомим майном, однак назву компанії не вказано. 

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, можна припустити, що мається на увазі ТОВ "ЯРКО ІНВЕСТ", яке було засноване в 2017 році і спеціалізується в наданні оренди чи експлуатації власного чи орендованого нерухомого майна. 

Документально Красов Олексій Ігорович є керівником ТОВ "ЯРКО ІНВЕСТ".

У липні 2019 року за списками політичної партії “Слуга народу”  Красов Олексій Ігорович був обраний народним депутатом України 9 скликання.

За результатами голосування,  кандидата Зе!команди підтримали 43,91% виборців. Таким чином Красов Олексій Ігорович переміг самовисуванця Біловола Олександра Миколайовича, який набрав 32,08% голосів. 

Новини

Під час політичних перегонів, напередодні парламентських виборів, які відбулися 23 липня 2019 року, кандидати в народні депутати вигадували різні способи, як пробратися до стін парламенту. 

Так, один із кандидатів у народні депутати по 180 мажоритарному округу (Богодухівський, Валківський, Золочівський, Коломацький, Краснокутський, Нововодолазький райони та частина Харківського району) намагався обманути виборців, прикинувшись кандидатом від політичної партії “Слуга народу”.

Вадим Воскобойников, будучи самовисуванцем, намагався перефарбуватися в партійні кольори Зе!команди. Таким чином заманював виборців на свою сторону  та хотів “украсти” голоси у справжнього кандидата від партії “Слуга народу” Красова Олексія Ігоровича.

Аби відкрити справжнє обличчя “нахабного хамелеона”, інший кандидат від політичної партії “Слуга народу” по 49 округу (Донецька область) Сергій Сивохо записав відеозвернення до електорату, в якому повідомив, що Красов Олексій Ігорович - єдиний кандидат від Зе!команди по 180 одномандатному округу. 

Попри маніпуляції та спробу скопіювати опонента на виборах, Вадим Воскобойніков все-таки отримав третє місце, набравши 9,32% голосів.

Декларація

Красов Олексій Ігорович не подавав декларації про свої доходи. 

Дата народження
13 листопада 1987
Країна
Україна
Соцмережі